Podkręcenie mojej karty:)

Siemka! Chciałbym się was popytac o podkrecenie mojej karty graficzne a mianowicie Galaxy Gf 8600GE 256MB.Nic mi nie wiadomo o OC niestety.Szukałem linków w necie ale zbytnio nic nie znalazlem;] Może ktos ma jakiegos linka;] albo komus sie chce napisac jak to mam zrobic:PP z gory thx:))) PZDR! !!

Każda podkręca się tak samo …

Wpisz “Podkręcanie kart graficznych” na pewno znajdziesz :expressionless:

na pamięciach ok 2000 rdzeń próbuj 650

Matt_at , nie dawaj chłopakowi gotowych częstotliwości bo sobie jeszcze spali karte, napisał, że nic nie wie o O/C.

szczur93 , Wymieniałeś chłodzenie grafiki czy jest fabryczne??

chlodzenie fabryczne a czy to cos przeszkadza??

błagam, nie rozwalaj mnie!! wysil sie trochę, google.pl nie boli

Mowie ze szukalem i nic nie znalazlem jezeli chodzi o moja karte galaxy 8600ge od galaxy! !!

Ściągnij program RivaTuner(raczej dla bardziej zaawansowanych), lub ATITool(dla początkujących, pasuje do kart ATI i Nvidii) i przesuwaj suwaczek. W ATItool włączaj co jakiś czas test na artefakty, jak przechodzi bezbłędnie to kręć dalej (potestuj z 10min) i jak zaczną się arty pojawiać, obniż takty o kilkanascie MHz…

Łukasz14 , W dzisiejszych czasach kartę można spalić przeważnie przez kiepski zasilacz, jeśli prze taktuje pojawią się artefakty, a w skrajnych przypadkach włączy się VPU RECOVER lub porostu zresetuje się komputer. Wiem że każda karta kręci się inaczej. Ja miałem taka i tyle wykręcałem a nawet więcej na pamięciach. Proponuje zmienić sterowniki na OMEGA DRIVERS i tam masz program ATI TRAY TOOLS i dać wyszukaj MAX i cały czas patrzeć na wskaźnik w chwili gdy zacznie się cofać zatrzymać test zmniejszyć o 5 MHz , zapisać i testować 3dMarkiem