Podkręcenie procesora

Chcę sobie zainstalować grę ‘Confilict Global Storm’.

Ma w minimalnych wymaganiach procesor 1.5 GHz, a ja posiadam jedynie 1100 MHz :confused:

Jeszcze w ogóle go nie podkręcałem, wszystkie inne zalecenia spełniam. Mogę go jakoś podkręcić albo coś, aby gra weszła?

Jeszcze nie próbowałem instalować.

Napisz najpierw jaki to procesor, oraz napisz pozostałe elementy komputera wraz z nazwą i mocą zasilacza…

Jak wyżej…

Spróbuj jednak zainstalować grę i grać przy słabszych efektach. Podkręcanie proca z 1.1 do 1.5 GHz bez dodatkowego chłodzenia może być niebezpieczne.

a poza tym proc nie jest taki ważny. przykład. gta vice city wymagania proc 1.2ghz 256 ram akcelerator graficzny 32mb. Mój stary komp p2 450mhz 384mb ram i geforce 2 32mb chodziło płynnie w najniższych ale chodziło

Windows XP Proffesional

DirectX 9.0c

Płyta główna: MSI K7N2 Delta-L

Karta Graficzna: GeForce FX 5200

ram: 512

Zasilacz: Nie mogę się tam rozczytać bo naklejka jest do góry nogami xd Ale będzie tak:

50Hz, 230V, 4A.

Model: MGB-350S ATX

Jest to fizycznie niemożliwe, ponieważ płyty z serii K7N nie obsługują procesorów Athlon 1100 (Model 4, “Thunderbird”, 180 nm). Procesory Athlon XP które obsługuje ta płyta miały najniższe taktowanie 1500 MHz, czyli problem nie istnieje. To znaczy nie ma mowy o “podkręceniu” procesora, trzeba mu tylko przywrócić nominalne taktowanie. W tym celu należy w BIOS-ie zmienić FSB ze 100MHz (obecnie) na 133 MHz (nominalne dla tych procesorów). Stona internetowa MSI działa, instrukcja płyty jest dostępna do ściągnięcia.

Megabajt, czarna lista na każdym forum.

Czyli wystarczy, że zmienię ową opcję w biosie i już powinno być ok?: )

Dodane 18.11.2009 (Śr) 21:01

No i dobra, mam 1.5 GHz, jednak gra i tak pokazuje, że nie spełniam wymagań, choć na pudełku jest owe 1.5GHz.

Dlaczego?

Oto SS.: http://img214.imageshack.us/i/screenhun … 82101.jpg/