PODKRECNIE fx5200 prbolemo

witam… w benchmark przed podkrecaniem wyszlo mi 5072 pkt po podniesiemiu w riva tuner driver settings do core clock 257 a memory do 349…przesunalem o bardzo malochyba z 5 syferek… no i jest ok skoczylo do 5084 pkt…podkrecac sie dalej nie da bo wyskakuje okienko ze driver cannot … ze nie mozna przetestowac:/ co zrobic zeby mocniej podkrecic?

moze brzydko to zabrzmi, ale powiem cala prawde o tej karcie… z gów.a bata nie ukrecisz.

Jak się kupuje takie karty, to nie z myślą o podkręcaniu… Bo po co komu w biurze podkręcona karta graficzna… Word szybciej nie zacznie pracować…

No nawet ten szrot pujdzie szybciej ale żeby tylko tyne numerków??

Wydaje mi sie że nawet podkręcenie nic nie da gdyż prawdopodobnie reszta twojego sprzętu(pmięć,procesor) nie jest w stanie dostarczyć do niej danych z odpowiednią wymaganą prędkością. Pozatym ta karta to jedna wielka bujda nie wiem kto pozwolił żeby to sie pojawiło na rynku :shock:

Bo jak masz jakiegoś celeronka albo pamięci sdram to nic nie osiągniesz w podkręcaniu

Daj sobie spokój z podkręcaniem tej karty - bo efekt i tak będzie marny,a może karta i coś jeszcze pójść z dymem.

te 5084 to w 3dmarku2oo1?

dla porównania

GeForce 2 mx 4oo

rdzen 200@270

pamiec 334@385

3383pnkt :slight_smile:

brak dx8.0, czyli punktowalo tylko pierwsze 3 testy :slight_smile:

oczywiscie na slabym procku :slight_smile: (1200mhz)

wiec jak widzisz karte masz slabiuśka :stuck_out_tongue: ale podkrecić zawsze mozna, ale jak widzisz cos skok w wydajnosci maly :smiley:

btw: teraz mam w 3dmarku2oo1 - 12.399pnkt, i to nie max :stuck_out_tongue: bo ten benchmark uczulony jest na wysokie fsb i mocne timmingi :smiley: