PODKRECNIE fx5200 prbolemo

(Kunderground) #1

witam... w benchmark przed podkrecaniem wyszlo mi 5072 pkt po podniesiemiu w riva tuner driver settings do core clock 257 a memory do 349..przesunalem o bardzo malochyba z 5 syferek... no i jest ok skoczylo do 5084 pkt...podkrecac sie dalej nie da bo wyskakuje okienko ze driver cannot .... ze nie mozna przetestowac:/ co zrobic zeby mocniej podkrecic?

(Stefe) #2

moze brzydko to zabrzmi, ale powiem cala prawde o tej karcie… z gów.a bata nie ukrecisz.

(system) #3

Jak się kupuje takie karty, to nie z myślą o podkręcaniu… Bo po co komu w biurze podkręcona karta graficzna… Word szybciej nie zacznie pracować…

(PaPuX) #4

No nawet ten szrot pujdzie szybciej ale żeby tylko tyne numerków??

Wydaje mi sie że nawet podkręcenie nic nie da gdyż prawdopodobnie reszta twojego sprzętu(pmięć,procesor) nie jest w stanie dostarczyć do niej danych z odpowiednią wymaganą prędkością. Pozatym ta karta to jedna wielka bujda nie wiem kto pozwolił żeby to sie pojawiło na rynku :shock:

Bo jak masz jakiegoś celeronka albo pamięci sdram to nic nie osiągniesz w podkręcaniu

(JNJN) #5

Daj sobie spokój z podkręcaniem tej karty - bo efekt i tak będzie marny,a może karta i coś jeszcze pójść z dymem.

(:: MARIO ::) #6

te 5084 to w 3dmarku2oo1?

dla porównania

GeForce 2 mx 4oo

rdzen 200@270

pamiec 334@385

3383pnkt :slight_smile:

brak dx8.0, czyli punktowalo tylko pierwsze 3 testy :slight_smile:

oczywiscie na slabym procku :slight_smile: (1200mhz)

wiec jak widzisz karte masz slabiuśka :stuck_out_tongue: ale podkrecić zawsze mozna, ale jak widzisz cos skok w wydajnosci maly :smiley:

btw: teraz mam w 3dmarku2oo1 - 12.399pnkt, i to nie max :stuck_out_tongue: bo ten benchmark uczulony jest na wysokie fsb i mocne timmingi :smiley: