Podłączanie komputera do TV - komp nie wykrywa TV

Witam! Chciałem podłączyć komputer do TV ale po podłączeniu komp nie wykrywa TV. W telewizorze mam złącze EURO a do karty graficznej przez S-Video. Myślałem, że to wina sterowników i przeinstalowałem ATI na Omegę. Dla czego tak się dzieje?

może być wiele powodów - uszkodzona przejściówka, uszkodzone wejście na karcie graficznej, uszkodzone wejście EURO w tv itd.

złe stery (zainstaluj najnowsze od ATI (czyli 8.6) :slight_smile:

http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … radeonx-xp

W laptopie mam też S-Video wyjście i działa wszystko elegancko z TV, więc to nie jest wina ani Euro złącza ani kableka, a co do sterów to nie działają mi te 8.6 Radka, gdy zainstaluje, komp sie zrestartuje to przez cały czas raz się pojawia ekran do konfiuguracji (czy wygląd rozszerzony czy podstawowy) i zaraz znika i po jakimś czasie znowu sie pojawia i szybko znika. Ani radek (wcześniej miałem chyba 7.11 wersję) ani Omega nie wykrywają TV a na lapku zintegrowana karta wykrywa bez problemu.

niektóre karty graficzne mogą mieć uruchomione max 2 wyjścia (np DVI i RGB). Sprawdź czy masz aktywne Svideo i jedno na monitor.

Kiedyś na radeonie 9600 pro musiałem mieć tv włączony na wejście av w czasie startu kompa i dopiero wtedy wykrywał wyjście tv-out bezproblemowo. Po pierwszej konfiguracji w Catalyst Control Center było już OK - można było podłączać tv w dowolnym momencie.

ja mam DVI, analogowe i s-video. Monitor mam na analogu a s-video to nie wiem jak mam sprawdzić czy mam aktywne.

Witam. Odświeżam temat ponieważ mam ten sam problem. podłączyłem telewizor sharp do kompa kablem - euro-svhs i komp nie wykrywa go wcale… mam kartę geforce 7600… ani na viście nie działa, ani na 7rc1, rygorystyczne wykrywanie monitorów nie pomaga… proszę o pomoc… ![-o<

mam ten sam problem tylko na 9600