Podłączanie Laptopa Dell D630 pod plazmę (przejściówka)

Witam,

Planuję podpiąć komputer z wyjściem VGA (Dell D630) do mojej plazmy, która nie posiada wyjścia VGA i HDMI. Znalazłem takie coś na Allegro http://allegro.pl/podlacz-tv-do-pc-konwerter-vga-dsub-euro-hit-i2496965893.html. Czy byłoby to dobre rozwiązanie? Czy jakość obrazu byłaby dobra?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Niestety przez złącze skart jakość może nie być zadowalająca, ale skoro nie masz hdmi…

mhm… to niedobrze

Jeżeli ten TV obsługuje Component poprzez wejście Scart i ta przejściówka też umożliwia to jakość będzie zadowalająca.

PS. kurczę mam gdzieś taki przewód też kupiony chyba od tego dostawcy tylko bardzo dawno temu i nawet nieznacznie się różni, musiałbym sam zobaczyć czy na moim TV to by działało 8) , nawet bym mógł Ci sprzedać ten kabel :smiley:

Ooo… To zobacz :wink:

ten kabelek z SCART daje sygnał RGB lub COMPOSITE, w przypadku RGB masz jakoś taka sama jak w VGA, jedyna różnica to synchronizacja linii

Specjalnie przetestowałem wybrałem do tego laptopa/netbooka Dell D420 lecz niestety, obraz dzieli się na 3ekrany, może Twój TV jako że niema HDMI, ma ‘bardziej rozbudowany’ port SCART. Może próbowałem za słabo bo tylko kilka rozdzielczości bez żadnych specjalnych do tego programów, ale albo 3ekrany albo nawet 4 lub też kreski i paski :cry:

Mam nadzieję chociaż że mój osobisty teścik przusłuży się innym użytkownikom, aaa TV to Panasonic Plazma 42’ model chyba taki http://www.ceneo.pl/10562306s

Dell D630 jak i Dell D420, posiadają w stacjach dokujących cyfrowe wyjście DVI, a kablem dvi - hdmi można bez żadnych problemów podłączyć komputer do plazmy i wyjdzie znacznie tańsze rozwiązanie niż kabel z linki z pierwszego postu.

Nie posiadam HDMI w TV

S-video lub composite ma?

Wszystkie wyjścia: Audio, Antena, Euro, Component

http://allegro.pl/stacja-dokujaca-dell- … 37505.html + http://allegro.pl/hama-adapter-s-video- … 01668.html