Podłączanie panelu przedniego obudowy do płyty gł

Witam
Właśnie składam nowy komputer i mam problem z podłączeniem panelu do płyty gł. i brakuje miejsca w płycie na podłączenie wszystkich wtyków. Wtyczka power led z obudowy zajmuje 3 miejsca, a w instrukcji płyty jest ta wtyczka na 2 miejsca.


Ktoś poradzi jak prawidłowo podłączyć?
Płyta to MSI B200M pro-vhd.

wtyki z obudowy

To w takim wypadku przecinasz wtyczkę 3 - pinową na dwie części i tak środkowy pin wolny i masz dwie wtyczki i wsadzasz do gniazda 2-pinowego płyty.

Instrukcja do płyty i działasz - wszystko masz napisane i opisane.

Ok. Dzięki za szybką odpowiedź

Mam jeszcze pytanie odnośnie płyty. Bo ma ona zintegrowaną kartę dźwiękową i jak podpinam głośniki 5.1 to dźwięk idzie tylko przez 2 przednie, nawet subwoofer nie działa choć jest na tym samym kablu. Mam szukać sterowników, lub w ustawieniach karty żeby wszystkie głośniki działały czy wymienić płytę z wejściem PCI x16? Bo mam taką kartę

A sterowniki do audio Realteka wgrałeś?

I może trzeba w aplikacji audio Realteka przestawić na system 5.1, bo może teraz masz ustawienie stereo? W aplikacji masz test głośników i sprawdź.

Zainstalowałem sterowniki z dołączonej płyty CD do płyty głównej . Potem zmieniłem ustawienia dźwięku na 5.1 i tylko 2 przednie działają w teście. Spróbuję później zainstalować najnowsze stery do realteka, może to coś da

To może zestaw 5.1 źle podpięty lub uszkodzony? inne.

Zestaw sprawny, sprawdziłem telefonem. Podpięty kolorami. Zaktualizowłem sterowniki i dalej to samo, nawet jak Windowsowym testowałem to jest to samo. Może to wina Windowsa 10? Bo na starym sprzęcie też miałem problem jak przesiadłem się na 10. I długo szukałem sterowników

Już wszystko działa. Po prostu przy włączonej aplikacji podpinałem na nowo wtyczki i zaznaczałem które to głośniki