Podłączenie 2 monitora

Cześć mam pytanie czy ktoś z was ma pomysł jak mam podłaczyć drugi monitor chodzi mi jakie kable przejsciówki itp kupic
moja karta graficzna to geforce 1060
a płyta głowna to MSI B250M
ps.proszę abyscie wysyłali odrazu linki do zakupu przejśćióki czy czegos takiego

Najpierw sprawdź jakie złącza/złącze posiada ten drugi monitor. Jeśli są to cyfrowe złącza (DVI, HDMI, Displayport) podłączasz bezpośrednio odpowiednim kablem. Żadne przejściówki nie są potrzebne.

drugi monitor ma tylko złącze vga to co mam do tego kupić

Działała by przejśćiówka displayport na vga

GTX 1060 posiada wyłącznie wyjścia cyfrowe. Potrzebowałbyś konwerter cyfrowo-analogowy, ale z nimi jest taki problem, że często nie działają lub wyraźnie pogarszają jakość obrazu.

Lepiej kup sobie nowy monitor, choćby używany za 100 zł ze złączem DVI.

dobrze dzieki za pomoc to co mam kupic nowy monitor i kabel dvi-d ?

podesłałbyś mi linka do taniego ale spoko monitora

Nie wiem co dla Ciebie znaczy ‘tanie’ oraz ‘spoko’. Najlepiej poszukaj sam, wedle własnych wymagań i ewentualnie dopytaj się.

ijuliusz nie pomogło

Zacząłeś drugi temat o tym samym.
Zupełnie zgubiłem Twój temat, masę roboty w Bezpieczeństwo.

Wracając do sprawy. Poprzednie rozwiązanie z zainstalowaniem sterowników nie pomogło?
Czy w ogóle zainstalowałeś właściwe sterowniki do kart graficznych?

jakbyś mógł wysłać mi linka do przejściowki czy czegoś takiego żeby dało sie to podłaczyc to bym był wdzięczny

Nie mam żadnej pewności, że jakaś przejściówka zadziała. Wiem tylko, że powinna być Aktywna. Ale to już pisałem wcześniej.

Proponowałem też podłączenie drugiego monitora do karty zintegrowanej.
Jeśli tak zrobiłeś, a brakuje tylko sterowników, to odszukamy właściwe.

To jak podłacze 2 monitor do tej zintegrowanej karty to reszte spróbujesz mi pomoc bo ostatnio jak podłaczylem to 2 karty miały bład
a czy podłaczony monitor do zintegrowanej karty grafixznej bedzidziałał tak jak opcja rozrzesz ekrany czy innaczej

To pomożesz z tym czy nie prosze o szybką odpowiedz bo czasu nie mam

Jak podłaczam drugi monitor do zintegrowanej karty to mam bład w 2

Czy masz błąd w Menedżerze urządzeń?
Poszukam sterowników do zintegrowanej karty

Mam bład w menadzerze zintegrowanej karty i geforca

Jaki rodzaj błędu?
Wejdź we właściwości.
Tam w ramce pojawią informacje.
Jaki masz Windows ?

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

Zastosuj najpierw Chipset Driver
Rozpakuj i uruchom SetupChipset