Podłączenie dekodera tp pod inny router

Witam mam następtjące pytanie. Planuję kupić router Netgar dgn2200. Obecnie mam liveboxa i telewizje z tp wraz z dekoderem który potrzebuje podłączenia do internetu. Tutaj moje pytanie czy jeżeli podłącze dekoder do nedgara też będzie działał. Bardzo proszę o pomoc.

Jeżeli ten router obsługuje IPTV to myślę, że tak.

No właśnie tak samo mi się wydaje bo dekoder podłącza się wyłącznie przez port enarthet także chyba wystarczy tylko podłączyć i gites

z tp-linkami działa więc z innymi routerami też powinien

a witam serdecznie. Ja poniekąd podłączam się pod pytanie hakera146. Zamawiam z tp internet z telewizją - oczywiście wszystko po kablu. Sytuacja wygląda następująco: centralka telefoniczna, do której muszę podpiąć liveboxa znajduje się na parterze, a sygnał internetowy i telewizyjny muszę przesłać na pierwsze piętro w ogóle nie ingerując w strukturę ścian, itp. Chcę to zrobić całkowicie bezprzewodowo. I teraz pytanie. Czy mogę zrobić tak, że podpinam LB pod kabel tp. LB, jako że jest routerem wysyła sygnał, a ja na pierwszym piętrze odbieram go innym routerem z opcją client i do tego routera podpinam kolejno dekoder z tepsy (orange) i komputer? głównie chodzi mi tu o problem z tą telewizją. Czy wystarczy normalny router z funkcją client?

Jeżeli macie jakiś pomysł, albo wiedzę to bardzo proszę o pomoc! :slight_smile:

pozdrawiam!