Podłączenie do internetu?

Mam pytanie czy mogę podłączyć pod neostrade pod jedeą linie tel. dwa modemy ZXDSL 852???

A po co ci dwa modemy? kup sobie router z wihi i masz po problemie .sterowniki instalujesz na tym kamie od którego udostępniasz neo na drugim nic nie istalujesz ,poprostu w opcjach wyszukasz sieci bezprzewodowe i przeszukaj je ja znajdzie tą twoją i masz.ja tak mam na stacj.mam xp home na na lapku vista home przenium i tu i tu net śmiga, na viscie nawet lepiej ale to kwesstia ustawien ,.Pozdrawiam

Do jednej linii telefonicznej czytaj tego samego numeru abonenckiego linii możesz podłączyć tylko jeden modem ADSL jeżeli chcesz mieć internet dostępny w domu na więcej niż jednym komputerze to masz kilka rozwiązań Połączenie kablowe 2 komputerów, połączenie bezprzewodowe lub zakup Routera z modemem ADSL kablowego lub Wifi w zależności od potrzeb i zasobności portfela. Zastosowanie routera z wbudowanym modemem ADSL daje Ci niezależny dostęp do komputera w każdej chwili. (nie ma wtedy komputera serwera bo rolę tą pełni router). Np taki http://www.apollo.pl/store/show_detail/44533 (Posiada mocna antenkę 5 dbi), Polecam także Linksys, i Pentagram (5 lat gwarancji).

Tak tylko że sąsiad kupił modem od kogoś za grosze.

Ale dobra dzięki za porade.