Podłączenie do internetu?

(Mrowka Zed) #1

Mam pytanie czy mogę podłączyć pod neostrade pod jedeą linie tel. dwa modemy ZXDSL 852???

(Tomek7777) #2

A po co ci dwa modemy? kup sobie router z wihi i masz po problemie .sterowniki instalujesz na tym kamie od którego udostępniasz neo na drugim nic nie istalujesz ,poprostu w opcjach wyszukasz sieci bezprzewodowe i przeszukaj je ja znajdzie tą twoją i masz.ja tak mam na stacj.mam xp home na na lapku vista home przenium i tu i tu net śmiga, na viscie nawet lepiej ale to kwesstia ustawien ,.Pozdrawiam

(Adax22) #3

Do jednej linii telefonicznej czytaj tego samego numeru abonenckiego linii możesz podłączyć tylko jeden modem ADSL jeżeli chcesz mieć internet dostępny w domu na więcej niż jednym komputerze to masz kilka rozwiązań Połączenie kablowe 2 komputerów, połączenie bezprzewodowe lub zakup Routera z modemem ADSL kablowego lub Wifi w zależności od potrzeb i zasobności portfela. Zastosowanie routera z wbudowanym modemem ADSL daje Ci niezależny dostęp do komputera w każdej chwili. (nie ma wtedy komputera serwera bo rolę tą pełni router). Np taki http://www.apollo.pl/store/show_detail/44533 (Posiada mocna antenkę 5 dbi), Polecam także Linksys, i Pentagram (5 lat gwarancji).

(Mrowka Zed) #4

Tak tylko że sąsiad kupił modem od kogoś za grosze.

Ale dobra dzięki za porade.