Podłączenie do nowej sieci - Palnet WAP 4035

Witam zmieniam na dniach operatora internetu radiowego.

Poszedłem dziś do biura podpisałem umowę około 5 mam do odebrania umowę oraz “sposób konfiguracji” a mianowicie:

Obecnie mam stałe IP mojego acces-point’a 192.168.0.xx oraz stałe ip w połączeniu sieciowym

Wraz z nową umową dostaję “login i hasło” cokolwiek by to nie było, należy to gdzieś wpisać w konfigu acces-point’a. Firma kasuje za to wpisanie 90 zł !!

Postanowiłem zrobić to sam ale nie wiem bardzo gdzie to wpisać ;] oto zamieszczam screen z strony mojego AC.

(jeśli chodzi o kartę sieciową - połączenie sieciowe tam musi być przez DHCP- ta opcja “automatycznie”)

Wg. mnie musi być to w tym oknie bo nigdzie indziej nie ma opcji Hasło login itp.

73c83965384ccd07m.png

W pierwszej rubryce Username: musisz wpisać nazwisko na które jest kupiony internet. W drugiej Password: hasło a w kolejnej potwierdzić hasło i wcisnąć ADD.

W drugiej rubryce Client ip musisz wpisać 192.168.0.xx tylko zmien te xx.

W następnej login w kolejnej potwierdź login i ADD’

Żadna filozofia trzeba tylko znać ENGLISH :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Yupi , myslisz się … skontaktowałem się z “monterem” powiedział iż acces-point musi obsługiwać bodajże ptpoe czy coś takiego.

Kazał kupić kartę sieciową RALINK 2561 która to coś obsługuje … w firmie 70 zł a na allegro 40 ;]

Może kto coś wie na ten temat ??

Firma: Globit Net może ktoś tam pracuje ;]