Podłączenie drugiego komputera do internetu

Witam, mam pewien problem z połączeniem drugiego komputera do internetu. Mam ten router i jest podłączony do niego kabel a potem z niego jeden idzie na jednego kompa kabel i tam jest internet i na drugiego tylko że w tym drugi niema internetu jest on po formacie od dzisiaj i niema tam tego internetu nie wiem jak mam utworzyć to połączenie sieciowe i nie wiem czy od karty sieciowej to tam zależy a nie mam tego jak sprawdzić bo tam większość rzeczy jest zintegrowana. Ktoś pomoże?

Spróbuj zainstalować serowniki do chipsetu a potem do sieciówki.

Tylko że nie mam ich na żadnej płycie, skąd mam wiedzieć jakie ściągnąć? Tam jest wszystko zintegrowane.

Podaj model i nazwę płyty głównej.

Jak mogę to sprawdzić?

Programem Everest Ulitmate, jest na naszym vortalu

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Ult … 12798.html

moja płyta główna to dell optiplex gx270 jakie od niej stery?

http://support.dell.com/support/downloa … id=&impid=

Są tam m.in. sterowniki do sieci.

Jak ściągnąć z tej strony sterowniki tam pobiera się mi tylko jakiś plik nieznany który nie mogę niczym otworzyć i nazywa się delldriverdownloadmanager.application

Kolego! Gdy zaczynasz pobierać plik, to wyskakuje okienko, w którym masz dwie opcje do wyboru: 1. Download via Dell Driver Download Manager - Dell Recommended; 2. Download via Your Internet Browser. Czyli Ty pobierasz aplikację, przy pomocy której ściągniesz sterownik. Jeśli chcesz pobrać sterownik bezpośrednio przez przeglądarkę, to Ciebie interesuje druga opcja.

Pozdrawiam!