Podłączenie dwóch monitorów aby powstał multimonitor

Jak zrobić coś takiego?

pict0018.jpg

wszystkie opcje masz udostępnione w menadżerze sterownika karty graficzne. jest opcja obok clone która odpowiada za “rozprowadzenie obraz” na 2 ekranu.

A jak podłączyć dwa ekrany?Rozgałęźnik jakiś?

karta musi posiadać 2 wyjścia większość kart posiada.

Mam tak właśnie ale niemoge tam do jednego z wejść podłączyć monitora CRT, bo jest jakieś za długie to wejście dla tego monitora CRT. LCD spoko podłączyłem do jednego wejścia, a do drugiego chciałem CRT i nei szło. Mozna jakoś to podłączyć?

a jakie masz wyjścia ?? dvi i d-sub czy 2x DVI ??

Takie,czyli chyba dvi i d-sub :

2f3464e8dcb27419m.jpg

A karte mam Nvidia Geforce 6610XL Medion niestety :/:/:confused:

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 20:38

Da się ccoś z tym zrobić żeby podłączyć dwa monitory?

masz jakieś przejściówki by podłączyć oba monitory ?? nie wiem czy w ogóle ta twoja marna karta umożliwia korzystanie z 2 monitorów na raz.

jak juz podłączysz za pomocą odpowiednich przejściówek skorzystaj z opcji sterownika nvidia i włącz TwinView.

Ok dzieki wielkie, a jaką polecisz karte Geforce z serii 8 zeby była wydajna i miała wejście na dwa monitory?

a w twoim komputerze jest złącze PCI-E ?? sprawdź najpierw.

Tak jest :):slight_smile: Jużsprawdzałem. Moja płyta główna jakby co to MSI-MS 7091

rozumiem że karta do grania ?? to w granicach 400zł palit 8600gt sonic+, 1000zł 8800gts 320mb lub jak nie grasz to ati radeon x2600pro. jaki posiadasz zasilacz ??

A żebym ja to wiedział:) Obudowy nie zdejme bo mam plomby to niewiem jak to sprawdzić:/??

to jak chcesz kartę graficzną wymienić ?? zrób tak uruchom Menadżera urządzeń (panel sterowania, system) rozwiń gałąź karty graficzne i ile tam ich jest ?? jeśli więcej niż jedna karta obsługuje co najmniej 2 ekrany.

JEDNA, a jak moge sprawdzic jaką zasilke mam , naprawde nic sie nieda zrobić bez otwierania obudowy?

Tylko otwierając obudowę można się dowiedzieć jaki jest zasilacz, pewnie badziewny jak to bywa w gotowcach.

nic, powinieneś dostać pełną specyfikację sprzętu który dostałeś jeśli założyli plomby.

Nie dostałem nic, a zasilka napewno badziewne /cenzura/ bo wyje jak ***