Podłączenie dysku i napędu na jednej taśmie

przyczyn mogło być wiele, począwszy od braku DMA a skończywszy na uszkodzonej taśmie,kontrolerze.

widzę że jednak cię poniosło chłopcze, nawet pojawił się update opisu, zabawnyś, niestety sugestie a propos rodziców są nie na miejscu i pokazują jedynie o braku fundamentalnych podstaw kultury osobistej. co do kontekstu wypowiedzi nawet nie będę się wypowiadał bo szkoda czasu. pokazałeś na co cię stać - siłą argumentów oraz niemerytoczyność aż bije od ciebie.

dobra dobra bo zaczeliscie sie bez sensu kłócić czyli jeszcze raz jak prawidłowo podpiąć na chwile ten dysk i napęd i jaki model najlpeiej kupić z komputronik.pl???

technik_elektro i Scorpio zmieniłem podpis bo był nieaktualny i mi o nim przypomnieliście także dzięki za to :slight_smile: Panie technik_elektro sam wystartowałeś z mądralowaniem także nie wiem jaki jest sens jechania dalej po mojej osobie. Może dzięki temu czujesz sie lepszy i bardziej radosny no ale to już twoja sprawa. Optiarc to też firma NEC tylko połączona z inną. Widzę, że dalej będziecie stali przy swoim i wymyślali głupoty, że ja wyssałem prawdę z palca a sam lepiej wiem jak było. Ja wiem jedno. U mnie super chodzi LG a NEC nie. Widocznie jest to uzależnione od reszty podzespołów i nie wiem czemu się tak wymądrzacie swoją wiedzą. Tak samo jak gadacie, że ja nie polecę nic innego niż LG tak samo wy upieracie się przy NECach a nie testowaliście nic innego. Mogę odpowiadać wam takimi samymi głupotami jak wy mi tylko nie wiem co tym zdziałamy. Widocznie nie miałem szczęścia co do danych modeli nagrywarek firmy NEC.

PS. technik_elektro umiejętność posługiwania i “szpanowania” nowymi słówkami ze słownika opanowałeś idealnie :slight_smile:

no to jaki polecasz z komputronik.pl ?

Żeby było bez kłótni to polecam napęd Pioneer DVD+/-RW DVR-112.

nie ma znaczenia jak podłączysz dysk na master napęd na slave czy na odwrót jeśli to ma być podłączenie “na chwilę”. albo napęd kup na sata :

http://www.komputronik.pl/Napedy_optycz … ,id,41958/

i po problemie.

chyba sie skusze na tego Pioneer’a chyba ze LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H66N ?

Zgadza się. Napęd na SATA będzie najlepszym rozwiązaniem.

Złączono Posta : 11.10.2007 (Czw) 13:04

Pioneer będzie lepszy. Kup go na SATA.

to lepiej ten czy

czy LG H66N?

Pioneer :slight_smile:

ok dzieki wszystkim :mrgreen: bardzo kupie tego pioneer’a na SATA :slight_smile: