Podłączenie dysku twardego do laptopa

xDD Po LAN’ie ???

Stacja dokująca
https://allegro.pl/oferta/stacja-dokujaca-dyskow-sata-ata-ide-hdd-ssd-usb-8728205465?reco_id=2f49e6ca-8400-11ea-8d8d-b02628c816a0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

https://allegro.pl/oferta/stacja-dokujaca-dyskow-sata-ata-ide-hdd-ssd-usb-9044342792?reco_id=2f49e6ca-8400-11ea-8d8d-b02628c816a0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

No bardzo ładnie i to jest to o co mi chodziło. W tej samej cenie, lepsze i więcej możliwości niż bulić 6 dyszek za samą stacje czy tez kabel…

Dysk do PC, a PC poprzez LAN do lapka ? Coś niezrozumiałe.

Nie zrozumiałes że autor nie dysponuje pc. Ma dysk luzem i laptopa

Oj panowie darujcie sobie. A ty autorze tematu kup to kosztuje 40 zł i spełni twoje oczekiwania masa specjalistów nabijających posty eh gdzie stare dp :slight_smile:

1 polubienie

Dziękuje wszystkim, do zamknięcia !:slight_smile:

Kup to co zaoferował @stens1950

Ty może przestań już doradzać :joy:
Ma to kupić z jakiegoś innego powodu niż wyższa o 10 zł cena?

Tak bo w takiej samej lub podobnej cenie po za dokowaniem dysku ATA

  • Wejście na obecnie stosowany interface SATA nie tylko IDE więc będzie mógł też podpiąć 2 dysk nowy jak będzie kiedyś chciał wykonać kopie zapasową systemu na 2 nośnik zewnętrzny m.in
  • ma jeszcze czytnik kart - Będzie kiedyś chciał/miał aparat/telefon zgrać dane będzie miał już czytnik kart
  • wejście usb co prawda podpina się adapter pod usb ale on daje z powrotem usb więc w pewnym sensie zajęte usb sie zwraca. Powiedzmy że ma 2 porty usb w lapku i kiedyś do niego podłączy myszke USB i coś jeszcze i już nie będzie miał miejsca na adapter a tak to może podłączyć miejsce usb w adapterze żeby nie żonglować - ofc scenariusz mało prawdopodobny ale to ma sens.

i co będzie musiał kupować kolejny adapter bo ty chcesz mu wciskać wszystko z osobna skoro może mieć lepszy bardziej funkcyjny w tej samej/podobnej cenie?!
Pewne zakupy warto przemyśleć do przodu a nie kupować chwilą i potem iść w kolejne koszta…

Sam przestań doradzać bo pier*** farmazony popatrz co ty zaoferowałeś


Trzy zł różnicy kur** aż 3 i to zaoszczędzone xD … a jakie możliwości z porównaniem do twojego nędznego adaptera…

Jestem pewny, ze w pierwszej wersji swojego posta wspomniałeś @adrian218. Nieważne.

tak szukałem/chciałem znaleźć oferowałem zewnętrzny adapter pod usb z możliwościami jaki miał adapter wewnętrzny modecom pod stacjonarke @stens1950 znalazł dobry przykład.

Dalszej rozmowy nie prowadzę bo z tobą i tak nie ma sensu. Musze sie pilnować aby nie wdawać sie w gadanie z trolem bo to nic to tematu nie wnosi z sieje niepotrzebny ferment…

Dlatego ostania wypowiedz podsumowująca moją dyskusje z tobą:
twoja logika to 62,50 - 59.90 = 10 zł zaoszczędzone na gorszym mniej funkcyjnym urządzeniu :smiley: