Podłączenie internetu do kina domowego

Mam pytanie bo muszę podłączyć internet do kina domowego. Jest tylko taki problem, ze kino nie posiada karty sieciowej i muszę go podłączyć zwyklym kablem UTP. Mam router i moje pytanie jest takie czy jest takie urządzenie które odbiera wi-fi i można do niego podłączyć kabel UTP a po tem do kina lub podłączyć kabel UTP do urządzenia a ono prześle do drógiego i z niego wyjdzie kabel do kina. Znalazlem coś takiego ale niewiem czy to działa tak jak bym potrzebował. Tp-Link TL-POE200

masz zwykły kabel UTP ? A jak wygląda NIEZWYKŁY KABEL UTP ??? UTP to skrętka napisałeś tak że nie wiadomo o co chodzi :? jakbyś coś miał a nie miał lub mógł a nie mógł. Napisz jeszcze raz o co chodzi.

Kartę sieciową podłącza się kablem UTP tzw skrętką to o co ci chodzi z tym że karty nie masz ale skrętkę możesz podłączyć ???

Chodzi o to, ze w kinie jest wejscie na skretke ale zeby podlaczyc kabel to musialbym robic dziury w 2 stropach a raczej mi nie spieszy sie do tego. Bo mam tych kart z 4 ale nie moge ich podlaczyc bo dzialac nie beda. I chodzi o to zeby postawic odbiornik wi-fi z wyjsciem na skretke. Albo jesli jest cos takiego to przekaznik sieciowy tak jak ten tp-link TL-PEO200 ze z mojego rozumienia podpinasz kabel do jednego i wychodzi ci sygnal z drugiego. Tak jak by ciagly kabel tyle ze z taka dziura.

benchomik ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.