Podłączenie kabli słuchawkowych do mini jack

Ehh to nie jest temat związany z oprogramowaniem, ale może ktoś się na tym zna. Otóż w moich słuchawkach pewnego pechowego dnia został wyrwany mini jack :confused: Mam do podczepienia 4 kable

fota1uk0.jpg

  1. Kabel = złoty

  2. Kabel = czerwony

  3. Kabel = zielony

  4. Kabel = niebieski

A także zwykłego jacka

fota2gr6.jpg

fota3kg0.jpg

fota4iw6.jpg

fota5so3.jpg

fota6ec0.jpg

fota7gb5.jpg

Ehhh prosze o pomoc. Z góry dzięki. Pozdro Cezu ;]

Przepraszam jeśli ten temat był już omawiany. (kozystałem z opcji szukaj a także google.pl i nic)

Ehh jakość zdjęć powalająca… wiem wiem :stuck_out_tongue: robione komurką SE k300i xD

Zmień tytuł tematu na konkretny

Ściślej mówiąc to na tych fotkach nic nie widać

http://www.elektroda.pl tutaj prędzej ktoś Ci pomoże z tym problemem

Niebieski połączyć ze złotym,zielony podłączyć na środek mini jacka,czerwony na zestyk po prawej stronie,natomiast te połączone wcześniej razem podłączyć do tej blachy która jest najdłuższa,czyli ta która ma dwa ząbki.Powinno wszystko grać.Pozdro

Kurcze podłączyłem jak z instrukcją odpalam, i nic. Ide na tył kopa wszystkie bale sa dobrze podłączone, złączyłem wszystkie razem, nadal były podłączone i grało. Czy one wysstkie mogą być ze soba połączone ?!?!

PS: Wodzu jak ktos śię na tym zna to nie musi patrzec na foty awięć, nie odzywaj się jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz kozaczyno.

Spróbuj jeszcze raz może jednak coś źle podłączyłeś. Trening czyni mistrza :slight_smile: A szukałeś na elektrodzie.pl?? Nietwierdze że “model12” sie myli ale może coś mu sie pomyliło

Proponuje dla tego wodza czy jak mu tam dać ostrzeżenie za robienie sobie jaj i spam :frowning: :?

Czy to by miało wyglądac tak ??

schematzr4.jpg

Witam! Zgodnie z rysunkiem wszystko musi działać nie ma dwóch zdań,w razie jak będą zamienione kanały to wystarczy zamienić miejscami złoty i niebieski pozaostałych nie ruszaj.Pozdro