Podłączenie kompa do tv. Jak to zrobić?

Witam!!

Mam komputer taki jak w opisie. Bawiłem się ustawieniami karty graficzne i przez przypadek ustawiłem drugi monitor jako podstawowy. Niestety nie mam drugiego monitora więc nie może on być ustawiony jako podstawowy ponieważ nie mam wtedy obrazu na podłączonym monitorze. Wie ktoś może jak to odkręcić, przywrócić domyślne ustawienia. W trybie awaryjnym nie ładuje sie sterownik karty graficznej więc tam nie mogę tego zmienić.

Proszę o pomoc.

Mam system MS Vista Ultimate

_________________________

Opis problemu dwa posty niżej

hmmm… pamiętam że było coś takiego jak tryb VGA, spróbuj uruchomić z tym system.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

OK. Już sobie poradziłem z problemem. Odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie.

Mam jeszcze jeden problem. no może nie problem lecz pytanie. Chciałbym je zadać tu żeby nie zakładać już nowego tematu. Zmienię tytuł na taki który będzie odpowiadał temu problemowi. Mam nadzieje że mogę tak zrobić. Tak więc:

Jak mógłbym podłączyć komputer do telewizora tak abym mógł oglądać filmy na telewizorze?? Mam kartę graficzną taką jak w podpisie i mam kabelek s-video z obu stron i s-video z jednej a z drugiej 3 chinche. jak mógłbym to zrobić?? Jakby co, telewizor to Sony Wega.

No to wiadomo, jedną strone podłączasz do karty, a drugą do TV , jeśli masz takie wejście w TV to nie ma problemu, jeśli nie masz go to wystarczy kupić przejściówkę na euro złącze.