Podłączenie kompa do TV przez KINO DOMOWE!

Witam, mam do Was pytanie… szukalem ale nie ma nigdzie o podlaczeniu kompa do tv przez kino domowe…

Tak wiec, posiadam GF MX 440 z wyjsciem s-video…

Kino domowe w ktorym jest wejscie na s-video i te kino podlaczone jest z TV kablem euro, moge rowniez poprzez 3 “czincze” - zolty,bialy i czerw…:slight_smile:

Tak wiec, kablem s-video podlaczylem kompa z kinem, a kino z tv poprzez euro…

czy takim sposobem da sie polonczyc kompa z Tv ??jezeli tak, to jak dokladnie to zrobic ? bo nic mi nie wychodzi :frowning: a jak sie nie da, to jak moge podlaczyc tv bezposrednio z kompem ? pozdrawiam.

podłączyć kompa do tv napewno można przez kartę telewizyjną albo przez lepsze karty graficzne z taką opcją inaczej się chyba nie da

chodzi mi o ogladanie filmow z kompa na tv :frowning: myslalem ze po to wlasnie np jest w kinie domowym wejscie s-video… bo jak nie po to, to w jakim celu ?:frowning:

więc tak … obejzreć obraz na tv to prosta sprawa - s-video to pzrecież wyjście wizji a nie dźwięku , więc po co podłączać się pod kino domowe , jeśli można bezpośrednio z kompa na tv ? Ja mam tak , wychodzę spod karty graficznej , potem mam redukcję z s-video na chincze i pod tv włączam w żółte gniazdo , co prawda nie mam kina domowego ale dźwiękiem wychodzę z wyjścia kompa na dźwięk małym jackiem i potem rozgałęźnik na 2 chincze , potem podłaczam do wieży hi-fi która ma wyjście na 2 chincze i na wieży ustawiam opcje AUX i wszytsko gra … musze jeszcze pzrestawiać trochę w opcjach karty graficznej , ale wszystko śmiga że aż pięknie.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Pod … lr=lang_pl

http://solar.blurp.org/tvout.html

gniazdo S-VIDEO w kinie domowym jest tylko wyjsciem… czyli do bezposredniego polaczenia z TV i albo podlanczasz Kino albo Kompa inaczej sie nie da.

dzieki wielkie, to wlasnie chcialem uslyszec :slight_smile: konkretnie…

czyli wiec, najlepiej jak sie zaopatrze w taki oto kabel:

http://www.agito.pl/product/10782 ??

TAK :slight_smile:

albo tak jak ja możesz użyć 2 kabli:

S-VIDEO <-> S-VIDEO (jesli masz wejscie S-VIDEO w TV)

MINIJACK <-> 2 CZINCZE

niestety w TV nie mam wejsc na s-video :frowning: wiec pozostaje mi tylko euro.