Podłączenie komputer - telewizor (ATI Radeon 9550)

Witam!

Mam problem przy podłączeniu komputera stacjonarnego do telewizora. Komputer jest w jednym pokoju, zaś telewizor w drugim. Kabel do obrazu jak i do dźwięku są przeprowadzone przez ścianę. Podłączając laptopa do TV nie ma takiego problemu, ponieważ będąc w drugim pokoju widzę na ekranie laptopa co ustawiam (to samo na TV i monitorze lapka).

Z komputerem stacjonarnym już nie jest tak fajnie. Posiadam karte graficzną ATI Radeon 9550 i nie wiem jak zmienić w ustawieniach Catalyst Control Center tak aby był obraz na telewizorze. Niestety nic nie widzę w pokoju gdzie znajduje się stacjonarny ponieważ odłączam monitor a podłączam TV. Wiem, że trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

Dodam jeszcze, że w Catalyst Control Center pokazuje mi że Kartą graficzną jest ASUS A9550 Series [W2252]

proszę o pomoc i pozdrawiam, swi_r

Dodane 03.12.2011 (So) 17:25

Proszę o pomoc

Pulpit/Właściwości (:ekran)/ Ustawienia --> zaznacz “Powiększ pulpit systemu Windows do rozmiarów tego monitora”

a jak nie pomoże to poszukaj: Pulpit/Właściwości (:ekran)/ Ustawienia/ Zaawansowane/ Ekrany (((mam Ati i jest takie coś)))/ TV --> i poszukaj czegoś jak typ sygnału (jak dobrze pamiętam bo chwilowo nie mam podłączonego tv i z pamięci mówię), tzn. znajdziesz tam podział na kraje (u mnie działało na Japonii) i typy sygnałów : PAL N itp… i wybierz taki na którym będzie działać