Podlaczenie komputer - tv

Witam!

Mam karte w komputerze stacjonarny ATI Radeon 4850. Sa w niej 2 wyjscia pod monitor i jedno s-video.

TV mam LCD JVC lt46s90bu. Sa w nim: 3 wyjscia hdmi, 2 scart i jakies na chinch’e. Jest możliwość podłączenia abym mógł na TV ogladac filmy z komputera?

Jeżeli na karcie masz złącza DVI-D to możesz podłączyć TV kablem HDMI-DVI albo zastosować przejściówkę HDMI->DVI i połączyć kablem HDMI-HDMI. Tak chyba będzie najprościej. :wink:

W karcie jest to nowsze wejscie, dvi ? Tylko że ja potrzebuje tego kabelka troche, bo jakies 10m :stuck_out_tongue:

Sprawdź w specyfikacji jakie masz złącza na karcie, bo Radeonów HD4850 było sporo. Jeżeli masz cyfrowe DVI, to bez problemu podłączysz go takim kablem. Na allegro koszt 10-metrowego kabla HDMI-DVI to ok. 45 zł z przesyłką.

http://static.trustedreviews.com/94/e0e … 50span.jpg dokładnie taka karta :slight_smile: wiec powinno pasowac tak?

Dodane 21.03.2013 (Cz) 17:49

Ok podłączone :smiley: załatwilem kabel i przejsciówkę w moim mieście :slight_smile: o dziwo mieli.

Tylko dziwny problem z rozdzielczością mam na tv. Np tapety całej nie widac ale juz okno przeglądarki itp jest dobrze.