Podłączenie Komputera z TV

Cześć mam takie pytanko chce podłączyć komputer z TV kablem potrzebne jest około 10-12 metrów kabla.Wyjście z karty mam s-Video w tv to samo.Co potrzeba mi oprócz kabla ??? Czy potrzeba drugi kabel do dźwięku ??? I czy nie za duża to odległość ???

tak do dźwięku potrzeba drugi kabel

moim zdaniem nie jest to duża odległość

Potrzeba ci drugiego kabla do dźwięku.

odległość trochę długa, ale powinien działac poprawnie, choć zależy jaki kabel użyjesz. Czym lepszy tym lepiej.

http://solar.blurp.org/tvout.html

A możeci mi podpowiedzieć jakie kable mam kupić

Kupujesz kabel s-video o odpowiedniej długości (po obu stronach kabla wtyczka s-video).

Jeżeli w telewizorze masz wejście s-video to zgaduję, że masz również wejścia audio cinch (dwa wejścia - osobne dla kanału prawego i lewego).

Wówczas musisz kupić kabel audio z jednej strony dwa wtyki cinch, a po drugiej stronie jeden wtyk mini-jack.

Natomiast jeśli nie masz wejść cinch lub jakichś innych wejść audio w telewizorze to nie podłączysz do niego dźwięku jednocześnie podłączając obraz kablem s-video (proponuję wtedy podłączyć obraz pod telewizor, a dźwięk zostawić na głośnikach komputerowych lub podłączać obraz przez euro złącze “SCART”).

w telewizorze mam tylko 1 eurozłącze.podłączyłem z komputerem przez kabel euro/s-video+mini-jack.wszystko ok.