Podłączenie komputerów do serwera

Chciałbym podłączyć dwa komputery (są to dwa terminale płatnicze z ekranami dotykowymi) wyposażone w procesory o dość niskim taktowaniu 1GHz , 512 MB ram i systemem operacyjnym Windows XP Embedded , posiadające jedynie wejścia Ethernet do komputera serwerowego Della PowerEdge 11G T110 na którym znajdują się ważne dane do których chciałbym mieć dostęp z wyżej wymienionych terminali.Dwa główne pytania jakie mi się nasuwają ,czego będę potrzebował? i jak skonfigurować dostęp w systemie operacyjnym? Zważywszy na fakt że serwer posiada tylko jedno wejście Ethernet podejrzewam że nie obejdzie się bez SWITCHa do którego mam podłączyć dwa terminale a następnie od niego kabel do serwera ? :?:

Fizycznie tak jak napisałeś.

Nie wiem co znaczy dostęp ? Zdalny pulpit? wystawione zasoby ? czy jeszcze coś innego ? co za OS na serwerze?

pzdr

ten sam Windows Embedded , chodzi mi o wystawione zasoby dostęp do dysków na których są dane , czyli 2 kable Ethernet podłączyć w SWITCH i kabel do serwera , tylko jak współdzielić te zasoby głównie chodzi mi o konfiguracje w systemie , mając chwile podlączyłem na próbę jeden kabel bezpośrednio z terminala w serwer i nic się nie stało tzn nie otrzymałem żadnego komunikatu wykrycia komputera

a był to kabel z przeplotem ?

całkowicie o tym zapomniałem nawet nie sprawdziłem żeby doszło do podłączenia bezpośredniego do tego samego typu urządzeń PC-PC musi być kabel z przeplotem a jeżeli jest użyty SWITCH kable jak z terminali i ze SWITCHa będą bezprzeplotowe (zwykłe) , dzięki bor1904