Podłączenie konsoli do monitora przez HDMI In w płycie głównej

Witam.

Nie rozumiem ciebie. Chcesz podłączyć hdmi w płycie głownej ps-trójką do monitora ;__; ? wytłumacz proszę :smiley:

Maku chce podłączyć konsole do płyty głównej poprzez złącze HDMI, a później chce ten sam sygnał przesłać z karty graficznej komputera do monitora.

 

Ja proponuje zakupienie przejściówki HDMI->DVI

ADR dzięki za wytłumaczenie ;D. Czyżby nie chciał nagrywać ps3? jak tak to kup takie urządzonko ostatnio około 130zł i wtedy będziesz mógł nwm jak to się robi XD. A jeśli tylko podłączyć do monitora to właśnie przejściówki. 

a tu pierwsze lepsze 

http://www.ceneo.pl/6376994

Chcę ją wyłącznie podłączyć :wink: Nie myślałem nawet o nagrywaniu. W tym problem że monitor ma wyłącznie 1xD-SUB i 1xDVI-D. Rozdzielacz DVI-D i wtedy jedno do konsoli, a drugie do komputera? Będzie działać? :smiley:

to d-sub daj do komputera. Albo na odwrót. Masz głośniki w monitorze ?

Niestety nie mam głośników w monitorze :confused: I tu się zaczyna zabawa :stuck_out_tongue:

Kupujesz taką przejściówkę i podłączasz słuchawki czy cokolwiek innego na jacka 3,5 mm. W ustawieniach konsoli należy ustawić aby sygnał był jednocześnie wysyłany przez HDMI jak i TV Out. Co do przejściówek HDMI - VGA trzeba posiadać odpowiedni konwerter aby zadziałały.