Podłączenie kontrolera do tabletu android poprzez PC

Witajcie,

 

Od pewnego czasu zakochałem się w ulepszonej edycji GTA: San Andreas dostępnej na Androida. Autozapis, lepszy interfejs, i ulepszona grafika - bosko. I to za 20 złotych.

 

Problem polega na tym że jako użytkownik klawiaturo - konsolowy niezbyt podobają mi się dotykowe pola na ekranie do grania w grę. Owszem, można podłączyć do tableta kontroler, jednak nie posiadam kabla OTG (czy jak to się nazywa - po prostu z jednej strony wyjście MicroUSB a z drugiej wejście USB więc można podłączyć kontroler przez USB) a nie ciekawią mnie Bluetoothowe rozwiązania, chciałem się zapytać…

 

Czy jest możliwość (czy też aplikacja) żeby podłączyć kontroler do Tabletu poprzez PC? Tablet ma jedno wejście, i myślałem czy jest aplikacja która pozwala na to, żeby komputer po podłączeniu Pada (załóżmy taki od X360 lub dowolny xInput) do niego mógł połączyć się przez WiFi z tabletem i do niego wysyłać informacje co robi kontroler? I żeby tablet zidentyfikował to jako podłączony Gamepad?

 

Co do pytań żebym wgrał trochę ENB do PCtowego GTA i z głowy:

 

Jestem z tej grupy użytkowników laptopów którym sprzedawcy wcisnęli notebooka z IntelHD Graphics.