Podłączenie laptopa do telewizora przez kabel HDMI

Witam wszystkich. mam problem z dźwiękiem jak podłacze hdmi. Wczoraj podłączyłem lapka pod hdmi do telewizora to tylko pokazał się obraz na telewizorze ale dźwięk był tylko na laptopie a na telewizorze nie. Jak to zrobić żeby był obraz z dźwiękiem na telewizorze? Mam winowsa 7.

Być może telewizor ma starego typu HDMI i tylko obraz przechodzi (mam taki telewizor).

Ale obraz odrazu się załącza i jest obraz na telewizorzy i na laptopie tylko że dźwięku nie ma w telewizorze można jakość to zrobić aby był ten dźwięk przez hdmi

W tray’u masz ikonę głośnika, prawym na niego i urządzenia do odtwarzania. Następnie wybierz prawym w głośnik z TV i go włącz lub ustaw jako domyślny.

misiek09990 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wogóle nie ma czegoś takiego jak głośnik z tv.

A z poziomu ustawień karty graficznej masz włączony przesył dźwięku poprzez port HDMI ?

Na niektórych forach pomagały aktualizacje sterowników karty graficznej. Spróbuj.

PS. jesteś pewien, że nie ma tam TV na liście? Pamiętaj, że musisz przy włączonym TV sprawdzić :wink:

Jak patrzyłem to nie ma na tv ale zobaczę jeszcze w karcie graficznej jak już to sprawdze to się odezwe