Podłączenie laptopa do telewizora

Witam.Chciałbym podłączyć Laptop Acer 5220 Extensa do telewizora PHILIPS 32 PFL 5322.W instrukcji telewizora pisze"Telewizor może być używany jako monitor komputerowy.UWAGA.Podłączenie komputera jest możliwe wyłącznieprzez złącze HDMI.Złącze VGA nie jest obsługiwane"Natomiast w laptopie nie ma wyjścia HDMI.Jest wyjście S-VIDEO i dlatego kupiłem na Allegro:

KABEL KOMP-TV GW. KOLORU(SVHS+m.JACK/3xRCA) 2,5m (numer 346350550)

REDUK. EURO(SCART)/3xRCA + SVHS Z PRZEŁĄ.IN-OUT (numer 344612349)

W Telewizorze jest wejście S-VIDEO,podłączyłem tym kablem z redukcją,ale mam tylko fonię-Obrazu nie ma.Jak mogę to wszystko połączyć,aby był obraz i fonia?

Pozdrawiam.

Trzeba będzie pewnie ustawić dwa monitory w konfiguracji karty graficznej. Panel sterowania i szukasz ustawień ekranu lub karty graficznej (w zależności od systemu jaki posiadasz). Zmienisz opcję aby system wykrywał dwa monitory. Możesz próbować klawisz FN + F5. :wink: Jeśli wszystko dobrze oczywiście połączyłeś powinno zadziałać. :smiley:

Witam.Wszystko ładnie,ale jak to zrobić to nie wiem.Nie znam sie na tak zawiłych problemach,myślałem,że jak podłączę kable to wszystko będzie OK.

Pozdrawiam.

Podaj system operacyjny jaki używasz oraz kartę graficzną… :wink:

Problem rozwiązałem.Wszedłem w start-panel sterowania-karta graficzna i zmieniłem ustawienia na dwa Notebok i Telewizor.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

post-15581-13856534116107_thumb.jpg

Nom czyli tak jak mówiłem trzeba było zmienić w ustawieniach, aby TV i laptop były odpowiednio widziane. :smiley: