Podłaczenie laptopa do wieży

Mam pytanie mam wieze Philips FW-C399 i chciałbym podlączyć laptopa do niej żeby muzyka leciała z glosników…

mam w wieży wejscie AUX i jaki kabel byłby dobry do tego? mogłby ktoś podac jakąś dobra firme, zeby kabel dziweku nei psul?

i czy jak podlacze to sie spali sie karta dzwiekowa w kompie?

i na jakim kanale wziąść żeby ta muzyka była? wcisnac AUX i juz bedzie grało?

i jeszce jedno pytanie mozna dokupic antene do wieży? w jakich cenach kosztuje taka zeby miala lepszy zasieg?

z góry dzieki za pomoc

Gosciu kup se kabel {czincza } i z dyni ja tak slucham juz 3 lata nic sie nie spali .A kabel kosztuje ok 10 zl chbe ze masz torche wiecej na wydania na to to możesz kupic w miedia expert za 25 zł ale taki za 10 dla domu to dosc w każdym sklepie elektronicznym to dostaniesz

Przykład pierwszej lepszej aukcji z kablem który będzie się nadawał (kabel musi się kończyć końcówkami jack 3,5m, no chyba, że masz inne wejście AUX w wieży w co wątpię) :

http://allegro.pl/kabel-jack-3-5mm-zloty-3-5-mm-aux-ipod-i1306338671.html

O ile nie będziesz go gryzł to nic się nie będzie z nimi działo. Nie ma sensu kupować “markowych” bo jest tyle dodatkowych elementów, które wpływają na jakość dźwięku, że nie usłyszysz różnicy pomiędzy chińskim czy markowym kablem. W dodatku to tylko kabel, bez przesady. To tak jakby ktoś szukał markowego sznurka do bielizny :stuck_out_tongue:

Nie.

Dokładnie. Wciskasz AUX na wieży i już. Możesz się cieszyć muzyką.

Do wieży to raczej będzie potrzebny taki kabel ( jack <=> 2 x cinch ), taki:

http://allegro.pl/1277363005-i1277363005.html#gallery .

Sensej 002 napisz jakie masz gniazda przy AUX, jeśli jedno białe i drugie czerwone (dokładnie jak tutaj u góry zdjęcia): http://www.manta.home.pl/zkwiecien/rtv/ … /www/d.jpg , to bierz kabel taki, jak napisałem. W komputerze podłączasz jacka do zielonego wyjścia karty dźwiękowej.