Podłaczenie mikrofonu... :/

Problem w tym ze nie moge podlaczyc wtyki mikrofonu jak na zdjeciu nizej… nie tyle nie moge co nie wiem jak…kabinacji bylo wiele ale zadna nie przyniosla efektow :frowning: ponumerowalem zeby latwiej bylo pisac co z czym i jak :slight_smile:

pict15443yc.th.jpg

xlr_144.jpg

Na Twoim oznaczeniu

2,3 masa

1 sygnałowy

Ten zaznaczony czarna izolacja tzn przeze mnie teraz zielona strzalka to jest ten sam co u mnie na zdjeciu w pierwszym poscie z czarna izolacja?

schowek019fk.th.jpg

Czyli ja mam polaczyc tym z czarna izolacja 2,3 a ten bez izolacji do 1 ? ( moje oznaczenie podaje…)

Dobra nie bylo pytania :wink: podlaczylem tak jak napisalem wyzej…przez chwile sie slyszalem tzn dzialalo ale po chwili slychac trzaski przy poruszeniu mikrofonem nawet bardzo deliktanie wszystko trzeszczy :frowning: i jest do dupy ;( jak temu zapobiec? :frowning:

Weź to przylutuj tak jak należy, bo przypuszczam że owe trzaski to przyczyna zimnych lutów. Po przylutowaniu zaizoluj taśmą izolacyjną a dopiero potem skręć Canona (możliwe że przy ruszaniu miktofonem robisz zwarcie).

odnośnie rozmieszczenia przewdów:

2,3 ekran (masa)

1 Sygnał (przewód w izlolacji)

No jest wszystko polutowane dobrze poizolowane i nadal trzeszczy :frowning: a mikrofon nadal nie dziala :frowning:

Mówię oczywiście o cyferkach na Twojej fotografii

Na schemacie który podałem ja:

1,3 ekran

2 sygnał

Oznaczenie na moim zdjeciu jest takie samo jak na tym dodanym przez Ciebie… tyle ze poprostu jest odwrocone :slight_smile: przylutowalem w dobrych miejscach… nie w tym teraz problem…chodzi o te trzaski i to ze mikr. wogole nie dziala… :?