Podłączenie monitora do odtwarzacza DVD

Monitor Samsung SyncMaster 710v, odtwarzacz Manta Emperor 3. Odtwarzacz ma wyjście VGA, więc chciałem podłączyć monitor do niego, ale po włączeniu odtwarzacza Samsung nie wyświetla niczego. Miga lampka (ale ze zmienną częstotliwością, jakby odbierał jakiś sygnał, bo dzieje się to wtedy, gdy film się wczytuje), ale nic poza tym.

Jest szansa, żeby to w ogóle działało?

Cytat z innego forum “Należy do skutku naciskać przycisk Video w pilocie! Za pomocą tego przycisku zmienisz tryby wyświetlania. Można tez wejść do Setup i ustawić: PODŁĄCZENIE > TRYB PC-VGA”

Ok udało się po przełączeniu na tryb PC-VGA, ale teraz jest inny problem. Nie można normalnie obejrzeć filmu, bo non stop pojawiają się jakieś zakłócenia - kolorowe kwadraciki niszczące cały obraz. O co chodzi i jak to naprawić?

Podobno te odtwarzacze są nie dopracowane i mają problemy, z odtwarzaniem porysowanych płyt itp. Wpisz w google nazwę tego odtwarzacza i opinie.

Cóż, to jest Manta, więc nie zdziwiłbym się gdyby to była wada wrodzona tego modelu. Sprawdzałem na oryginalnych płytach, nieporysowanych.

http://www.pcworld.pl/news/87604/Manta. … klapa.html poczytaj

Czyli potwierdza się, to jest jest guano, ale nie ma słowa o moim problemie.