Podłączenie monitora z D-sub do odtwarzacza DVD - możliwe?

Czy jest jakakolwiek możliwość podłączenia tego cuda techniki http://www.delllow.com/monitor-17-cali- … -710v.html do pierwszego lepszego odtwarzacza DVD, nawet takiego z Biedronki?

jest to możliwe w sytuacji gdy odtwarzacz posiada złącze D-SUB czyli takie jak w kartach graficznych, lub zakup specialnego urządzenia co będzie przesyłał sygnał z euro na D-sub, ale wydaje się że będzie to nieopłacalne to lepiej dołożyć już kilka zloty i kupić z takim złączem.

A znasz taki model odtwarzacza z łączem D-sub?

niestety są ale tylko widziałem zestawy kina domowego jeżeli byś miał złącze w monitorze DVI do by było Łatwiej bo dużo odtwarzaczy dvd posiada złącze HDMI a zakup kabla DVI-HDMI nie jest duży.

Teoretycznie powinno być możliwe podłączenie monitora pod wyjście Euro/Scart (jeśli dvd ma takie) poprzez specjalną przejściówkę bo zarówno standard złącza D-Sub jak i standard Euro/Scart przewiduje sygnał RGB tylko że tak naprawdę nie wiadomo czy monitor w rzeczywistości ma pełną obsługę standardu (raczej rzadkie zjawisko) włącznie z sygnałem RGB.

Takiego połączenia nie próbowałem ale prawdopodobieństwo trafienia sprzętu kompatybilnego jest raczej niskie i nie sprawdzisz tego inaczej jak poprzez próbę takiego połączenia, raczej szkoda na to zachodu.

Podobnie można próbować zwykły TV ze złączem Euro/Scart podpiąć pod D-Sub w karcie graficznej łącząc piny RGB ale w praktyce prawie nigdy to nie działa bo przeważająca większość kart graficznych nie ma pełnej obsługi standardu D-Sub i nie nadaje sygnału RGB (sam próbowałem zarówno na samodzielnie zrobionej przejściówce jak i na kupionej gotowej, niestety bez skutku).

Jest taki odtwarzacz DVD sam go posiadam Manta DVD-011 Emperor III

http://www.cesarz2.pl/11g

http://allegro.pl/emperor-3-promocyjna-cena-idealny-gwar-i1912372001.html(aukcja nie jest moja)

I na milon procent bedzie dzialal z moimo monitorem? Wejscie pasuje idealnie, ale i tak sie wole upewnic zanim kupie