Podłączenie netbooka do TV

Witam, mam zamiar kupić jakiegoś netbooka, zauważyłem, że przeważnie mają one tylko wyjście D-Sub, i tutaj pytanie, czy da się go podłączyć do TV?

Mam LCD z wejściami HDMI oraz SCART, czy przejściówka D-Sub -> HDMI lub D-Sub -> SCART wystarczy? A może nie da się go podłączyć?

Coś takiego nie istnieje i nie ma prawa istnieć bo nie zadziała - to jakby próbować podłączyć żywą mysz do komputera.

Takie przejściówki istnieją i teoretycznie powinny działać ale w praktyce producenci sprzętu komputerowego idą zwykle na łatwiznę czego wynikiem jest to że w 90% przypadków jednak nie działa (mówię tu o normalnych kartach graficznych do komputerów; w przypadku netbooków może być tylko gorzej).

A w telegraficznym skrócie: Netbook -> TV - zapomnij.

Hmm, to lipa, dzięki za info.

Witam, dzisiaj netbooki są wyposażone w hdmi, musisz zwrócić uwagę aby kupowany przez Ciebie egzemplarz takowy posiadał ( grafika gma500 powinna to gwarantować), osobiście trzymałem taki w łapce pół roku temu więc jakiś rarytas to to nie jest. Jak już zdobędziesz taki model podłączenie do tv ograniczy się do podłączenia kabla. Pozdrawiam

Osobiście miałem styczność tylko z netbookami które nie mają żadnych wyjść (dlatego pisałem żeby sobie nie zawracać tym głowy) ale to może dlatego że notbooki mnie w ogóle nie interesują.

cobra000cobra , ciekaw jestem ceny tego o którym pisałeś, czy przypadkiem nie opłaca się bardziej kupić laptopa.

enef , jeszcze jedna sprawa, skoro pytasz o możliwość połączenia z TV to pewnie chcesz na tym oglądać filmy tylko może się okazać że będziesz mieć z tym problem.

Wiele tanich netbooków ma bardzo słabą wydajność i może się to okazać niewystarczające do filmów (miałem w ręce takiego który zamulał przy przeglądaniu stron www i ciął się na mp3), poza tym uważaj z jakim systemem kupujesz netbooka bo jeśli będzie to Win CE lub Win Mobile to na takie nawet nie warto patrzyć.