Podłączenie przedniego panelu do Sound Blaster Audigy 2 ZS

Cześć.

Udało mi się na allegro dorwać Sound Blastera Audigy 2 ZS razem z panelem. Od dłuższego czasu jednak staram się go podłaczyć jednak coś jest nie tak. Dla ułatwienia najpierw ponumeruje zdjęcia:

  1. http://img822.imageshack.us/img822/7946 … 0011pm.jpg

  2. http://img822.imageshack.us/img822/1605/zdjcie0013m.jpg

  3. http://img217.imageshack.us/img217/7641/zdjcie0014z.jpg

Zdjęcie numer jeden pokazuje wtyki jakie są na karcie. Pod numer jeden wpinam zasilanie jakie idzie do stacji dyskietek. Numery 2 i 3 są bardziej skomplikowanymi punktami.

Odwołam się teraz do zdjęcia numer dwa. Do gniazda o numerze jeden wpinam kabel z tej stacji. Numerem 2 jest rózwnież zaznaczone gniazdo jednak tam da się podpiąć tylko przedni panel obudowy (co najlepsze mam dźwięk wtedy na słuchawkach z przedniego panelu, ale mikrofon nie działa).

Cofnijmy się teraz do pierwszego zdjęcia i gniazda oznaczonego numerem drugim. Niby zwykłe podpięcie ATA jednak coś tu nie gra, ponieważ jak zauważycie na zdjęciu numer 3 część wtyk na piny jest wybrakowanych i o ile jestem w stanie podpiac dolaczony do zestawu kabel ATA do tej stacji o tyle do komputera już cięzko.

Zastanawiam się w ogóle czy jest mi potrzebne to podpięcie kabla ATA żeby to działało. W każdym razie miałem podpięte zasilanie do stacji i wpięty kabel do złącza pierwszego (patrz zdjęcie drugie) i nic nie działało. Słuchawki do tej stacji mam podpięte przez przejściówki z mini jacka na jacka. Pamiętam oczywiście o tych pokrętłach na przednim panelu tej stacji i oba mam przekręcone do oporu jednak w słuchawkach nadal cisza. Głośniki podpięte do tej karty działają bez zarzutu.

Kabel nie jest wybrakowany, tylko nie podpina się go do płyty głównej, ale do karty dźwiękowej. To będzie ten podwójny rząd pinów na końcu karty dźwiękowej. Pozdrawiam.

Jaki wstyd tego nie zauważyć :(. Teraz działa. Jest tylko mały problem. Kiedy mówię coś do mikrofonu słyszę to w słuchwkach. Jest jakis sposób na to żeby po prostu ktoś na TeamSpeaku mnie usłyszał (na chwilę obecną program nie rejestruje dźwięku)? Słuchawki mam wpięte na panelu do złącza na słuchawki, a mikrofon do Line In/Micro In.