Podłączenie przez HDMI Karty Graf. Radeon HD5700 do TV Sharp aquos

Witam, mam problem z podłączeniem komputera stacjonarnego do TV przez kabel HDMI.

 

Karta graf: Radeon HD 5700

Wczoraj wgrałem najnowszy ATI Catalyst

 

TV : Sharp Aquos LC-32LE320E

 

Mianowicie gdy mam włączony komputer i TV jest nastawiony na TV (oglądanie telewizji) po podłączeniu TV przez HDMI do komputera, komputer wykrywa go (dźwięk podłączanego urządzenia) i na monitorze znika wszystko po za tapetą. Gdy przełącze TV na HDMI słyszę dźwięk odłączanego urządzenia i na monitorze komputera wszystko wraca do normy.

 

Analogicznie, gdy podłączam włączony TV z ustawionym obrazem na HDMI do komputera, komputer go nie wykrywa. Generalnie rzecz biorąc, gdy podłączam TV do komputera. Komputer wykrywa go za każdym razem oprócz wtedy kiedy w TV mam włączony obraz na to konkretne gniazdo HDMI pod którym jest podłączony do komputera.

 

Próbowałem zmieniać gniazda HDMI w TV, odwrotnie podłączać kabel, dosłownie wszystko i z każdym razem jest to samo.

Kabel HDMI sprawdzony na innym urządzeniu i jest sprawny.

 

Proszę o jakieś rady.

Opek14 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus