Podłączenie serweru druku do (OS X) za pomocą routera

Witam wszystkich. Mam problem z podłączeniem urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-357C do systemu OS X 10.11 El Capitan za pomocą routera TP-Link TL-WDR4300. Na Windowsie używam oprogramowania dostarczanego przez producenta TP-Link USB Printer Controller Utility. Na PC działa bez zarzutu zarówno drukarka, jak i skaner. Drukarka jest podłączona do routera za pomocą złącza USB. Jeżeli chodzi o OS X 10.11 to mam problem otóż oprogramowanie nie jest już wspierane przez co nie działa prawidłowo (w ogóle nie działa ) Próbowałem podłączyć się za pomocą opcji w OS X (Dodaj drukarkę IP) Niestety bez skutku nie wiem czy coś źle robię. Zależy mi na korzystaniu bezprzewodowym zarówno z drukarki i skanera. Dziękuję za wszelką pomoc  

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WDR4300_V1_USB_Printer_Controller_Installer_Mac.zip

Co prawda jest napisane, że Print Server Utility for TL-WDR4300 which is compatible with Mac OS 10.9 , ale spróbuj na 10.11. Powinno pójść.

No właśnie próbowałem i po instalacji pokazuje się cały czas okienko program nie zainstalowany dokońca proszę zainstalować jeszcze raz. Na forum TP-Link angielskim przeczytałem że z 10.11 są duże problemy i będzie aplikacja naprawiana ale ten post był kilka mies temu użytkownikom ponoć już na 10.10 nie działało a ostatni pliki w dziale pobierane jest z 2014 roku chyba dlatego spojrzałem do Windowsa i w portach pisze virtual Printer port for USB i dlatego chciałem na OS X jakimś programem to utworzyć tylko niewiem jakim i jak :wink: