Podłączenie siódmego telewizora przy rozdzielaczu antenowym na sześć telewizorów

Witam. Mam taki problem, że mam podpięte na takim dokładnie rozdzielaczu http://artmedia.sklep.pl/651-thickbox/ART6-aktywny-rozdzielacz-antenowy-na-6-TV.jpg

Możesz spróbować, koszt niewielki. Znajdź wersję trójnika na F-y(praktyczniejsze i pewniejsze podłączanie).

staszek026 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Koszt może niewielki ale chciałbym wiedzieć czy jest sens. Może znajdzie się jakiś specjalista w tej sprawie i coś doradzić :slight_smile:

Powinno działać, choć przekonasz się jak kupisz. W sprawach antenowych nigdy nic nie jest pewne.

Powinno działać a można tylko zastanawiać się nad poziomem sygnału. Zostanie podzielony na dwa Tv, nie musi to być przeszkodą.

To jakie ten trójnik czy coś kupić ?

Twoja decyzja. Ja bym kupił, ile taki trójnik może kosztować? 3 zł?

Znaczy chodzi mi jaki typ tego trójnika kupić ? Czy to jeden pieron, czy są tam jakieś rodzaje ?

staszek026, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta (tytuł to także część posta) i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Jest odgałęźnik i rozgałęźnik, ty kup rozgałęźnik. Najlepiej na F-kach, nie na złączach IEC (standardowe antenowe).

 

Coś takiego: http://dvbsklep.pl/pl/p/Rozgaleznik-TV-dwudrozny-R-2-Signal/122

 

Z istniejącym rozgałęźnikiem najlepiej połączyć to żeńskim zmieniaczem płci, czyli czymś w tym rodzaju: http://www.satserwis.pl/pokaz.php?nazwa=oferta/25/2590.dat