Podłączenie telewizji cyfrowej pod komputer

Witam,

jutro podłączą mi telewizję cyfrową ze Stream i dostanę jeden dekoder. Chciałbym mieć też dostęp do TV w innym pokoju. Czy jest możliwość podłączenia pod komputer sygnału? Jeśli tak to: jaką mam kupić kartę TV i jak to podłączyć by wszystko działało?

Z góry przepraszam jeżeli powtarzam wątek, ale nigdzie nie znalazłem odp. na moje pytanie. :slight_smile:

Dostajesz jeden dekoder i tu jest pies pogrzebany. Jeden dekoder czyli jedno medium odbioru. Możesz kombinować i bawić się w różne cuda-wianki ale możesz z tego tylko wymodzić, że do głównego dekodera podpinasz urządzenie a do niego małą antenkę radiową, drugą antenkę stosujesz przy drugim monitorze. Z tym, że w pokoju nr 1 oglądasz np. TVN Turbo i w pokoju nr 2 też masz TVN Turbo, przełączasz na inny kanał w pokoju nr 1 i w pokoju nr 2 masz ten sam kanał co w pokoju nr 1. Mi tak spece od n-ki zrobili i nie jestem z tego zadowolony, miała na na dwóch telewizorach być telewizja cyfrowa w jakości HD i jest. Ale jak żona jest u góry w sypiali i ogląda jakieś babskie programy to ja na dole w sypiali też muszę oglądać. W dodatku muszę się drzeć Hela reklama przełącz na mecz he he :slight_smile:

Ale niech się inni wypowiedzą, ja się na tym nie znam ale uważam, że ci pseudo fachowcy też się nie znają bo w niezłą kabałę mi zrobili.

No właśnie… chodzi mi o to żeby na tv w jednym pokoju oglądać np. TVN a na kompie np. TVP1. Czy jest jakaś możliwość.?

Dodane 22.12.2010 (Śr) 23:30

No właśnie… chodzi mi o to żeby na tv w jednym pokoju oglądać np. TVN a na kompie np. TVP1. Czy jest jakaś możliwość.?

drugi dekoder może rozwiązaćproblem bardzo szybko…

ale ja chce w drugim pokoju podłączyć pod komputer, a nie telewizor.