Podłączenie Tv do PC HDMI (tv i pc jednocześnie)

Dzien Dobry

Mam mały problem, posiadam telewizor Samsung FullHD i podłączam go do komputera przez kabel HDMI ( karta gf8800 gt ) z przekładka DVI/HDMI, jednocześnie mam podpięty monitor do drugiego wejścia, jednak przy takim podłączeniu że oba urządzenia są włączone to na żadnym nie ma obrazu, muszę wyciągnąć jeden kabel np. HDMI z telewizora, by na monitorze był obraz, albo kabel z monitora by obraz był wyświetlany na tv. I tutaj moje pytanie jest taka możliwość by i na monitorze i w telewizorze był wyświetlany jednocześnie ? lub jakieś swobodniejsze przejście między tym bez wyciągania kabli ?

Bardzo proszę o pomoc

Voltiur ,

a czy w ustawieniach sterowników od nVidii ustawiłeś odpowiednie opcje (klonowanie obrazy, dzielony pulpit, itd.)?

R.

Uruchom kreatora wielu monitorów w Panelu sterowania NVIDIA gdy masz podłączony monitor i TV jednocześnie. :slight_smile: :stuck_out_tongue:

a więc tak mam ten kreator i dałem tam Display --> Set up multiple display no i tam ustawiłem na clone, i jest ten obraz i w tv i pc, ale w tv pisze taki duży napis na pół ekrany “sprawdź kabel sygnałowy” mimo że pod nim jest normalnie obraz ? nawet jak tam Single i ustawie tam telewizor to tak jest… ?