Podłączenie TV z PC

Mam Asusa F5RL i mam problem z podlaczeniem go do TV (Samsung LCD).Kupilam kabel VGA, w jednym i drugim mam takie wejscie. I tu zaczyna sie problem.Tv nie znajduje mi laptopa.Kable dobrze podlaczone.Prosze o pomoc bo nie wiem co dalej robic,jestem zielona w tych sprawach

Fn+F8 (albo inny klawisz F prawdopodobnie będzie narysowane coś przypominające ekran) :smiley: oczywiście mam nadzieje, że na tv masz ustawiony odpowiedni program (chyba PC)…

Pozwolę sobie podczepić się pod ten temat. VGA ok ale jaki kabel potrzebny jest żeby uzyskać na TV dźwięk z lapka?

Jack’e z przejściem na chinch’e np:D

Tak to wygląda:

8cb99832fdea02f81755616c3506f4db500x500.jpg

taj na tv mam uctawiony PC ,jak naciskam Fn+F8 to ekran laptopa robi sie czarny a na TV nic sie nie dzieje

Kabel dokładnie podłączyłaś ?? Kabel jest sprawyny??

dobrze podlaczone nawet dokrecone.Kabel jest prosto ze sklepu.Znalazlam cos ze moze mam nie te karte.Mam ATI RADEON XPRESS1100. ,a podobno powinnam miec PCI lub AGP,czy to moze byc przyczyna

Nie to nie ma nic do rzeczy… :smiley: :smiley:

Czy to jest Twój laptop??

Wiec po urzyciu Fn+F8 powinno działać :confused:

jak pisalam wczesniej po nacisnieciu Fn+ F8 monitor robi sie czarny a na TV nic sie nie dzieje.

HELP

Hmmm może spróbuj otworzyć ati catalyst(powinnaś mieć taką ikonke czerwoną z napisem ati kliknij na nią dwukrotnie) i tam znajdź ,opcje wyswietlania" a tam z kolei zaznacz opcje ,Wymus wykrywanie TV" czy coś takiego(pisze z pamiecie). Może to pomoże…

Ps. Sprawdź jeszcze czy w menadżerze monitorów w ati catalyst wykrywa Ci tv.

w menadzerze ekranow mam:

na pulpicie 1:laptop

na pulpicie 2:TV

wybrany ekran na ATI jest Samsung (rozszerzony)

obszar pulpitu :1920x1080

jakosc kolorow:32bity

czestotliwosc 60 Hz

Moze mam jednak cos zle w TV ustawione

a ja myslalam,kupie se kabelek i bedzie super a tu tyle meki :frowning:

Dodane 13.02.2009 (Pt) 23:04

czy ktos mi pomoze