Podłaczenie TV


(Shakalaka1920) #1

Witam. Nie wiem, czy dobrego działu napisałem. Jak co to proszę o przeniesienie go, a nie usuwanie. Otóż mam problem talo:

Podłączyłem kompa do tv ( i teraz tv działa jak monitor), przez kabel HDMI. Tylko jak wchodzę np. na grę NBA 2k13 ustawiam rozdzielczość 1920x1080, taka jak telewizora. A podczas (tutaj akurat meczu) obraz tak choćby faluje, dochodzi, NIE DZIAŁA PŁYNNIE. Co mam zrobić z tym problemem :9 Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi :slight_smile: Czekam na pomoc !!


(rgabrysiak) #2

Być może karta graficzna jest za słaba aby płynnie obsłużyć grę w takiej rozdzielczości. Obniż rozdzielczość, obniż detale w grzez i sprawdź czy problem ustąpi.


(Shakalaka1920) #3

w sumie, nie wpadłem na to. Ja mam kartę graficzną: ATI HRADEON HD5650.


(rgabrysiak) #4

Możesz również spróbować zaktualizować sterowniki do karty graficznej.


(Michal A1986) #5

HD5650 to pewnie w laptopie gdzie pewnie masz rozdzielczość 1366x768 więc jak go przerzucisz na 1920x1080 (Full HD) to sporo ją obciążysz.


(Shakalaka1920) #6

Mam właśnie komputer stacjonarny z tą kartą. I nawet jak zmniejszyłem rozdzielczość, oraz zaktualizowałem sterowniki to dalej to samo :frowning:


(Kaka') #7

shakalaka1920 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif