Podłączenie udostępnionej drukarki na koncie ograniczonym

Mam znowu dziwny problem, ale jakoś sobie nie potrafię z tym poradzić. Mianowicie udostępniam drukarkę na PC1 na PC2 chcę się pod nią podłączyć na kocie administratora jest żaden problem, tylko konto z ograniczeniami później nie widzi urządzenia, chcąc podpiąć na koncie ograniczonym oczywiście dostaję komunikat o braku uprawnień do wykonania żądanej operacji, co jest oczywiste. Teraz jak zrobić, żeby ta drukarka była dostępna na tym koncie ograniczonym, zmiana na chwilę uprawnień nie wchodzi w grę. Próbowałem do tej pory uruchamiać explorera z uprawnieniami administratora - nic nie pomogło, zmieniłem ustawienia kontroli konta użytkownika na najniższy poziom i też nic nie dało. Zauważyłem, że na win 7 również występuje taki problem. Może ktoś podpowie co można by było jeszcze zrobić, pewnie ze względu że dziś piątek to już mi się myśleć odechciewa. :-"

Nie można jej po prostu udostępnić i korzystać jak z sieciowej? Tam można poustawiać uprawnienia. Tak na szybko przyszło mi do głowy, ale faktycznie już ciężko się myśli.

Uprawnienia są ustawione, możliwość podłączenia dla każdej osoby jest już nawet ustawione. Nie jest problemem jej podłączyć, bo na koncie administracyjnym wszystko bez problemu działa, problem zaczyna się na koncie ograniczonym, bo nie mogę jej podłączyć i nie widać nawet tego urządzenia jak podłączyłem je na koncie admina.

 

Znalazłem rozwiązanie, więc temat do zamknięcia, dla chętnych napiszę co i jak.

 

Robiłem tak że wchodziłem na komputer gdzie była udostępniona drukarka, prawym klawiszem mysz na urządzeniu z menu wybierałem Połącz, kończyło się to błędem, że konto ograniczone skontaktuj się z administratorem.

Teraz robię tak, Panel sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> z sekcji Drukarki i urządzenia wybieram Zaawansowane ustawienia drukarki i w kreatorze dodaje urządzenie, bez żadnego problemu.