Podłączenie wiezy pod PC-instrukcja.HELP

Czesc!! w jaki sposob moge sprawdzic czy moja wieza nadaje sie do podłączenia PC. wieza jest dosc stara-ale sprawna-ma kilka wejsc-ale nie wiem czy da rade podlaczc,

Chcialabym jeszcze prosic o jakies linki z instrukcja podlaczenia wiezy pod PC, oraz jakie kable powinnam kuic(jakie wejscia itd,

Bardzo dziekuje za pomoc:-)

na wieży powinien być przycisk wideo/aux. Z tyłu powinno być wejście białe i czerwone ( z napisem Aux ).

Tak jak mówi kolega wyżej a kabel taki

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=122212745

jacka wpinasz do kompa a 2x chinche pod wierze wciskasz Aux i gra :mrgreen:

hmm wiec tak; Mam tylko jeden przycisk z napisam aux " ( a dokładniej to nadnim pisze “cd/aux” i mam tylko jedno wejsci z przodu-pisze tez aux.

Ale nie stety niemam zadnych czerwonych ani białych wejsc…

co otym sądzicie?? da rade podłączyc jak mam tylko jedno wejsci to Aux…

aha i jeszcze jednno–czy potym jak uda mi sie podłączyc wieze do mojego PC to czy bedzie mozliwosc regulowac głosnosc na PC czy za kazdym razem bede musiała podchodzic do wiezy:(… dzieki za pomoc-nie miałam kogo sie spytac i wybrałam to forum:*

bo pewnie masz wejście na mini jacka a nie na chinche

mozna troszke jasniej?? jakiego jacka, jakiego chinch:)

nic nie rozumiem oczym gadacie!

edit: bede mogła regulować głosnosc na PC czy na kompie po tym jak podłącze wieze.

Będziesz mogła zarówno na PC jak i na wieży regulacją głośności.

Jak nie wiesz o czym mowa to lepiej zawołaj kogoś co się odrobinę zna na elektronice i zrobi Ci odpowiedni kabel.

bedziesz mogla regulowac na kompie,np w winampie czy odtwarzaczu filmow

oraz klikając na ikonke głośnika przy zegarku :wink:

Karolcia126 zobacz czy w wiezy z tyłu masz takie wejscie:

auxinen590in0.jpg

albo zrób zdjęcie wiezy od tylu

niestety niema takich włącznikółw w wierzy jak na obrazku. Mam kilka wejsc ale z przodu wierzy- i jest do mikrofonu, do słuchawek jeszce o czegos i do Aux- czyli waszym zdaniem da rade podłączyć?? poprzez to aux???

edit: jesli kupie te kable to ( dwie koncówki muszą wychodzic od wierzy czu od PC, ehh niewiem zabardzojakto napisać-wiec tak: bo z tego co sie orientuje to te koncówki są białe i czerwone-no i te kolorowe koncówki to trzeba podłączyć pod PC i czrny pod wierze czy na odwórt??

na odwrot… pod PC podłanczasz taką końcówke jak przy słuchawkach i głośnikach komputerowych…

a mogla bys opisac wygląd tych wejsc? czy to sa takie jak do sluchawek?

ehh przeglądłam całą wieze i niema nigdzie tych dwóch wejsc (te kolorowe wtyczki, czrne i białe) a do AUX to jest takie wejscie jak od ładowarki do noki-bo patrzyłam i to wejscie pasuje tzn ta koncówka od ładowarki pasuje…

a ten 2?

ehh namieszałam troszke wiec tak:

Jest napis

>“MICROPHONE” i pod tym są dwa włączniki podpisane (left i right)

>następny włącznik to AUX

>i jeszcze inny to HEADPHONE (nad tym są narysowane słuchawki-i jest dosc duze wejscie)

a masz moze aparat? fotke bys zrobila to by bylo prosciej… :wink:

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 21:50

albo model wiezy…

i firme

Karolcia126 Kup nową wieze