Podłączenie zestawu głośników X-530 do DVD WIWA HD-238

Kochani pomóżcie.Czy może miał ktoś podobny problem?,albo może ktoś wie jak to rozwiązać?.Zakupiłem w tym tygodniu zestaw głośników ,Logitech X-530’’ i odtwarzacz DVD ,WIWA HD-238 USB’’ i chciałem zrobić z tego delikatne kino domowe,ale przy podłączaniu głośników,wymiękłem’’. Jak najbardziej instrukcja podpowiada,jak podłączyć do kompa i konsoli ,PS’’ ale nie wiem jak to zrobić w przypadku odtwarzacza DVD?.Błagam pomóżcie na forum.

Musisz mieć jeszcze adapter z firmy Logitech jeżeli chcesz użyc je do konsoli gier i odtwarzacza DVD wykorzystując w pełni dzwięk surround 5.1

A jak fizycznie podłaczyc głośniki do odtwarzacza DVD to masz tam cyfrowe wejście koncentryczne i optyczne

Schemat:

TV => Odwarzacz DVD => głośniki

Czyli do TV podłaczasz odtwarzacz a do odtwarzacza głośniki.

W razie czego nalezy użyć przejsciówek kable 2xRCA -> minijack. Odwarzacze maja gniazda RCA a głośniki minijack.

Taki kabelek sobie zakup

http://www.sender.pl/product_info.php?c … ts_id=1304

2xchinch i wejscie 3,5 jack stereo

Witam.Mam chyba coś takiego:Podpina się do tego 3 mini jacki a wychodzą z niego dwa gniazda typu chincz .Czy to już wystarczy czy jest jeszcze potrzebna jakaś przejściówka?

Tzn masz takie kable że 3 x mini jacki się wpina do głośników i jest na wyjściu 2xchinch to wtedy tak może być :slight_smile: