Podlozony certyfikat ssl

witam

no więc tak,jestem hakowany od miesięcy przez jakiegoś upartego osobnika,w ramach zapobiegania zalożyłem i - safer port maintaining i analog x port blocker,ataki ustały.

po krótkim czasie zaczęły się pojawiać prośby na skrzynce MSN o certyfikat,nie mam jak IP zmienić,mam stale,wiem ze on je ma,wiem ze mi czyta pocztę,nie wiem jak on to zrobił ale już wiem ze jestem gnębiony.

zaznaczam ze próbowałem wielu rzeczy jak np,wy instalowanie firefox,wraz z usunięciem kluczy,inne przeglądarki itd.raczej nie mam żadnego key logera ani trojana.

co mam zrobić żeby odbierać oryginalne certyfikaty z serwisu MSN ? musi się coś dać,please

biedny piecyk , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Ja bym to zgłosił na policje. Jeśli loguje się do Twojej poczty to na pewno zostawia jakiś ślad po sobie.

zgłaszanie nie wchodzi w grę ;/ musi się coś dać zrobić

Oprócz usunięcia konta i napisania do administratorów danej poczty to zgłoszenie jest jak najbardziej prawidłowe.