Podmienione pliki mp3

Witam! Przedstawie Moj kolejny problem ktory napotkałem w moim komputerze. A wygłada on nastepująco: zauwarzyłem ze mam wiele mp3 nie pasujących tytułem i autorem do muzyki… np. Big Cyc a leci jakas techniawa i odwrotnie… Dlaczego tak sie to zrobiło i czy idzie to jakos odwrucic?? Pozdrawiam!

PS. oryginały mam nic nie straciłem ale to tak z ciekawosci umiesciłem, co na to powiecie

A to checa pierwsze słyszę i jeszcze nigdy tego w życiu nie miałem.

Przeskanuj komputer kilkoma programami bo może jakieś robaczki grasują i zmieniają nazwy plików :

viewtopic.php?f=3&t=281980

Daj logi w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis.

A może młodszy braciszek / siostrzyczka / lub kolega zrobili porządki po swojemu ??

Są programy za pomocą których możesz z internetowej bazy uzyskać informacje o plikach - nigdy z tego nie korzystałem i nie potrafię szczegółowo doradzić który najlepszy i czy napewno będzie można to zrobić :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … medialnych

Powodzenia.

:spioch:

Edit : a jednak masz robaczki - napisałeś temat, przeniosły się na forum i teraz żle się zapisuje godzina napisania postu. Raz dużo do przodu a następnym razem dużo do tyłu. Zepsułeś zegarek. :slight_smile:

A może ktoś bawił się funkcją “Automatyczne dodawanie tagów” w Winampie?

rodzenstwa nie mam :stuck_out_tongue: jestem jedynym urzytkownikiem tego kompa… i raczej nikt mi nie namieszał :stuck_out_tongue: skanowałem juz i znalazło mi cos… Ale kiedys bawiłem sie programem o nazwie Partitional Magix (chyba tak sie zwał), i cos mi sie tam narobiło… poźniej przywracałem wszystkie pliki bo mi dysku wogole nie widział na ktorym miałem te mp3… i może to przez to przywracanie cos sie namieszało. log z hijackthis i z combofix podałem juz w poscie “problem z wyłaczajacym sie monitorem”. Sprobuje to jeszcze posprawdzac tak jak napisałes… Pozdrawiam!

Program do odzyskiwania danych mógł pomieszać zawartość plików mp3 składając je z przypadkowych kawałków. Jeśli tak się stało pliki w czasie odtwarzania powinny zawierać fragmenty przypadkowych utworów. Dzieje się tak gdy po usunięciu plików część zajmowanego przez nie obszaru na dysku zostanie nadpisana innymi danymi.

A jest jakis sposob zeby to odwrócić, żeby było wszystko jak należy??