Podminana dzwięku na you tube

witam czy istnieje opcja podmiany dzwięku na you tube ale chce podmienić dzwięk na własny z komputera

Zawsze można ściągnąć obraz filmu z YT, podmienić ścieżkę dźwiękową na komputerze (edytor filmów) i wrzucić nową wersję na YT.

PS: Pamiętaj o prawach autorskich !

tak to ja wiem ja chce podmienic bez wgrywania na nowo

Ktoś mógłby rozwinąć ten temat, jak to dokładnie zrobić? I skąd brać ewentualnie przy filmach polskie wersje językowe?

No to tak online się nie da… co innego jakby YT miał edytor wbudowane, ale nie ma.

Taka edycja nie wchodzi w grę, tym bardziej że lektor/dubbing masz dopiero w wydaniach DVD/BLUERAY po premierze, a wycinanie a tym bardziej udostępnianie takiegoż to filmu to łamanie praw dystrybucyjnych - tzn piractwo.

hm taki portal daje jakies filtry pierdoły a muzyki z kompa podmienic nie można :-o

“Podmienić muzykę z kompa” można. Na YT dany filmik ze scaloną ścieżką dźwiękową jest już wrzucony - jedyne co to można go tam opisać, ustawić opcje, zaznaczyć elementy/komentarze. Edycja takiego filmiku odbywa się na komputerze w programach do edycji filmów - Adobe After Effect, Windows Movie Maker, Cyberlink Power Director, Sony Vegas czy w wielu wielu innych programach - i właśnie tam możesz sobie edytować video lub audio i dostosować je do własnych potrzeb. Natomiast jak wrzuciłeś filmik i dopiero teraz myślisz o edycji to oznacza że nie czytałeś regulaminu strony lub nie zrozumiałeś że na YT się filmiki wrzuca a nie edytuje :wink:

kolego pzeczytaj mój pierwszy post a potem sie udzielaj a jakie programy sa do edcji video to nie musisz mi mówic bo dobre kilka lat montuje video i znam tą działke.

Odp jest prosta da sie to jak to zrobic nie da sie. i tyle po co sie rozpisywać :lol:

Chłopie, kolego … Wielkie sorki, ale widzę iż ja też się potrafię pomylić :slight_smile: Dobrze że jeszcze w tym samym czasie co temat napisałeś :smiley: Napisałem do pomocy technicznej YT o Twoim temacie i dostałem odpowiedź, której się nie spodziewałem nawet #-o

Edytor na YT istnieje - > http://support.google.com/youtube/bin/a … wer=183851 . Także przepraszam za wprowadzenie w błąd, gdyż sam o Tym nie wiedziałem - funkcja musiała dojść dość niedawno.

ten edytor to juz znam i nie ma tam opcji by z komputera plik wgrac tylko ich utwory 8)

Aha no to wracam do poprzedniego postu - Nie ma :wink: