Podniesienie uprawnień w Windows 7

Mam problem, posiadam Lenowo G570 i postanowiłem zaktualizować BIOS, lecz przy próbie aktualizacji pokazuje mi się taki komunikathttp://imageshack.us/photo/my-images/685/przechwytywanietv.png/, jak rozwiązać ten problem (mam konto z uprawnieniami administratora)

Nie do końca masz uprawnienia administratora, ze względu na UAC. Poczytaj sobie trochę na ten temat, a zrozumiesz dlaczego. Aby program zadziałał musisz kliknąć ppm na skrót i wybrać urucom jako administrator.

To fakt nie masz, ale to nie problem. Trzeba wyłączyć UAC ;D W rejestrze (z tego co pamiętam) do wyłączenia potrzeba edycji kilku kluczy (ogólnie pomieszanie z poplątaniem). Można to zrobić jednym wpisem ale to tak jak by wyjmować koło z jadącego roweru.

Ściągnij sobie Surnise Seven i tam zakładce szybkie dostosowanie masz “wyłącz UAC dla konta z uprawnieniami administratora”.

Może jest to jako jakaś opcja z panelu ale ja podczas używania win 7 nie natrafiłem.

Pozdrawiam :wink:

R@z0r , guzik prawda. UAC wyłączysz w panelu sterowania w aplecie konta użytkowników, z tego co dobrze pamiętam.

dzięki za pomoc, problem został rozwiązany :slight_smile: