Podpięcie Domeny

Witam serdecznie, zakupiłem dzisiaj domenę xxxx.pl w serwisie (proserwer.pl). Serwer na którym będzie stała strona jest hostowany przez Webd.pl. Chciał bym was zapytać czy dobrze to wszystko zrobiłem, gdyż robię to po raz pierwszy, mianowicie - chcę aby domena zakupiona na proserwer.pl obslugiwała moją strone (na webd). A więc, na stronie Pro serwera w ustawieniach dns dla domeny która kupiłem zmieniłem jej dnsy na dnsy webd( ns7.webd.pl oraz ns5.webd.pl ). Następnie, w Cpanelu na moim serwerze webd uzylem opcji parkowania domen i dodalem moją domene. Po tej czynności w informacjach w cpanelu zmieniło się pewne ustawienie, mianowicie - (Domeny zaparkowane 1/1 - wczesniej 0/1 a więc raczej tu jest wszystko ok. ) gdy zmienialem serwery dns na pro serwer wyskoczyla mi informacja ze wszystko ok, zostaly zmienione i ze trzeba odczekac do 48h. Czy to juz wszystko, pozostało mi tylko czekac? W Cpanelu jest niżej opcja (Domeny podpięte 0/1) i to mnie trochę nurtuje, zapewne trzeba jeszcze tą domene podpiąc, samo zaparkowanie nie wystarcza, bo wydaje mi się że trzeba jeszcze dla nowej domeny stworzyć konto FTP które tworzy się wlasnie poprzez zakladke 'podpiecie domeny, 'ale chciał bym się upewnić żeby czegoś nie zje*ać.

Proszę o małe wyjaśnienia w celu rozwiania moich wątpliwości lub ewentualne porady/uwagi do tego co zrobiłem dobrze a co źle.

Pozdrawiam

Witaj,

powinieneś podpiąć domenę, parkowania używasz w innym przypadku:

http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1 … st&spell=1