Podpięcie laptopa pod tv - jaki kabel kupić?

Witam posiadam laptopa PACKARD BELL EASYNOTE ALP AJAX C3. Niestety nie posiada on TV-out. zwykłe wyjście na osobny monitor jest. Chchiałbym podpiąć go pod telewizor Panasonic Viera TX-P42S10E. Czy jest jakaś możliwość podpięcia tych 2 sprzętów żebym mógł oglądać film na tv ??

dokupic kabel -> http://allegro.pl/przewod-hdmi-dvi-prol … 84826.html ?

http://allegro.pl/podlacz-tv-do-kompute … 64838.html

taki nie wystarczy ??

moze i starczy, zalezy od wyjscia w laptopie - jesli masz VGA, to (moim zdaniem) lepiej jest dolozyc do przejsciowki DVI-HDMI (tv ma 3x HDMI) i ew. VGA-DVI - obraz bedzie lepszy niz po scart’cie 8)

przejsciowke vga-dvi już posiadam, kwestia mojego pytania polega na tym czy warto dokładać ze 40 zł dla jakości. Czy będzie to znaczna różnica czy tylko na papierku :smiley:

teoretycznie nie powinno byc, ale zalezy od jakosci kabla i gpu w laptopie - moze nie obsluzyc fullHD i skonczysz z 800x600… po za tym, VGA to wyscie analogowe, wiec jakosc moze byc nizsza od oczekiwanej

ps. skoro masz przejsciowke do DVI, to kabel DVI-HDMI bedzie lepsza opcja - wieksza uzytecznosc, bo mozesz go tez podlaczyc pod kompa stacjonarnego i wtedy bedziesz mial super obraz w odpowiedniej rozdzielczosci…

nie mam kompa stacjonarnego. w laptopie jest karta graficzna : Sis Mirage 3+ 128 MB tv jest full HD jeśli odpaliłbym film w hd to czy byłby on wyświetlany w HD czy rozdzielczość sie zmniejszy ??

Ja kupiłem ten kabel z drugiego linku ponieważ nie mam w tv hdmi ani vga oraz dvi. Jest tak że , ni chu chu nie działa obraz szaleje nie da się ustawić programami które są dodane z płyta od sprzedawcy. powerstrip jest dodawany i nie działa w zastępstwie jest tez multires i vga coś tam tylko na multiresie udało mi się przechwycić obraz na tv ale i tak latał i śnieżył wiec sobie odpuściłem , za jakiś czas będę kupował nowy tv wiec wtedy nie bede miał problemów tego typu

bo, jak pisalem - sygnal jest tylko analogowy i karta graficzna nie wykrywa telewizora - w tv scart sluzy glownie do odbierania sygnalu ze zrodla analogowego, trzeba uzyc wejscia HDMI lub DVI, ew. VGA lub S-VHS…

chcę podłączyć laptopa do tv,laptop Toshiba,tv-Samsung-nie wiem jaki kabel HDMI kupić,mam juz 1 nieudany zakup(hdmi 1080p,za plaski)wejście w laptopie na kabel jest szersze,nie ogarniam…jaki kabel kupic? :expressionless: :expressionless:

zonia podaj model telewizora, a tak na uboczu teraz to muszę kupić nowy telewizor :frowning:

LCD Samsung 42"

HD TV 1080p

4 MPEG

zonia daj fotki złącz w lapie i telewizorze będzie łatwiej. Jak nie masz to podaj model laptopa ;]

No,żebym to Ja wiedziała,jak tu dodac fotki… :frowning:

lap-Toshiba satelite

Dodane 30.11.2010 (Wt) 20:44

fotki laptopa i tv dodane.

gallery/album.php?album_id=20

Witam, może już za późno na odpowiedź :frowning:

Jeżeli dobrze odnalazłem Twoje fotki w tym gąszczu to musisz mieć kabel

d-sub

Tak.Dzieki za podpowiedź.to napewno będzie ten kabel. =D>