Podpinanie domeny przez strefy DNS

Witam :slight_smile:

Posiadam domenę thepiltovers.tk z serwisu dot.tk oraz hosting thepiltovers.keed.pl. Domena thepiltovers.tk jest zaparkowana do thepiltovers.keed.pl. Na subdomenie aced.thepiltovers.keed.pl znajduje się forum (subdomena jest na tym samym IP, co thepiltovers.keed.pl, po prostu jest to osobny katalog na ftp…).

Pytanie brzmi: czy mogę jakoś wykombinować w strefach DNS, by subdomena np. aced.thepiltovers.tk “prowadziła” do subdomeny aced.thepiltovers.keed.pl?

No i jeszcze jedno: w ramach testów wyłączyłem parkowanie domeny thepiltovers.tk, za to strefach DNS ustawiłem sobie coś takiego:

thepiltovers.tk A [iP serwera ze stroną]

Dlaczego to nie działa?

(w ustawieniach domeny thepiltovers.tk ustawiłem opcję “Custom DNS”, w której ustaliłem cztery adresy serwerów DNS serwisu keed.pl)

Możesz ustawić aby aced.thepiltovers.tk było CNAME dla aced.thepiltovers.keed.pl, co spowoduje, że będą wskazywały na ten sam adres, ale będą to dwie różne domeny i nie będzie żadnego magicznego przekierowania przeglądarki.

W samym DNS nie zrobisz aby po wejściu na pewną stronę pod pewną domeną użytkownik był przekierowywany na inną.

Pytanie tylko czy zrobić to w dot.tk czy w strefach dns mojego hostingu? Domyślam się, że chodzi o tą pierwszą opcję. Tak czy siak nie wiem, dlaczego nie działa mi to, że po wpisaniu adresu aced.thepiltovers.tk wyświetla mi stronę “Account unavailable” (zresztą możecie sprawdzić aced.thepiltovers.tk)