Podpinanie na siłę karty w Google Play

Hej. Mam pytanie. Od jakichś 2-3 dni w niektórych aplikacjach, które notabene są darmowe na siłę chce mi “konfigurować” konto i podpinać kartę… coś z kontem, tabletem? Czy też tak macie. CO ciekawe niektóre aplikacje bezpłatne instalują się od razu, inne wywalają to okienko o konfiguracji konta. Może wchodzi jakaś nowa wersja GP?

No, mnie dłużej molestują określeniem formy płatności (gdzieś od miesiąca chyba), która pojawia się od czasu do czasu przy chęci instalacji jakiejś apki… pojawia się ten monit częściej od określenia “jakieś” formy odzyskiwania hasła. :wink:

Jaka jest tego przyczyna, nie wiem, nie chcę spekulować… dobrze, że można to cholerstwo przynajmniej pominąć.

No właśnie to jest …denerwujące :slight_smile: Zastanawiałem się tylko, czy to tylko ja tak mam czy to może w ogóle tak jest. Dodam, że do tej pory tego nie było, dopiero jak wspomniałem od 2-3 dni  :frowning:

Być może dotarła do Ciebie jakaś serwerowa aktualizacja, a że któreś z polskich telekomów dostało niedawno zielone światło z płatnościami w sklepie (Orange na pewno i było bodaj pierwsze, T-mobile chyba…), to i aktywacja uprzykrzacza być może się zaczęła (mam dwa urządzenia podpięte pod jedno konto, jednym z nich jest tel. z kartą Orange, a drugie nie ma slotu na sima, co nie znaczy że nie dostaje amonitów “rykoszetem” ;)). A miałem nie spekulować…